Szukaj

Matthew Perry zaręczył się. Jego partnerka ma 29 lat i wygląda jak milion dolarów. Ślicznotka!

Matthew Perry (fot. East News)

Matthew Perry (fot. East News)

Matthew Perry, najbardziej znany jako Chandler Bing z Przyjaciół, ogłosił swoje zaręczyny z 29-letnią Molly Hurwitz. Fani trzymają kciuki z nadzieją, że dzięki szczęśliwemu związkowi w zapomnienie pójdą wszystkie kłopoty aktora.

Matthew Perry, to aktor znany przede wszystkim z kultowego serialu Przyjaciele, w którym grał rolę Chandlera m.in. u boku Jennifer Aniston czy Courtney Cox. Produkcja zrobiła furorę na całym świecie i choć była emitowana w latach 1994 do 2004, to do dziś możemy oglądać jej powtórki w telewizji.

Aktor dzięki tej roli stał się bardzo sławny, ale też pojawiły się kłopoty w jego życiu. Z czasem zaczął sięgać po używki.

Grałem w Przyjaciołach mając od 24 do 34 lat. Byłem niesamowicie sławny, a nasza szóstka była dosłownie wszędzie! Z perspektywy osoby stojącej obok mogłoby się wydawać, że miałem wszystko. To był dla mnie bardzo samotny czas ponieważ cierpiałem na alkoholizm. Wszystko zaczęło się już przed „Przyjaciółmi”, ale niestety to choroba postępująca – mówił Perry.

Perry już kilka lat zmaga się uzależnieniem. Odwyki, bankructwo, problemy ze zdrowiem spowodowane nałogami. Reżyserzy nie chcieli go angażować do filmów, bo nawalał i stracili do niego zaufanie. Jeszcze niedawno na fotografiach wyglądał jak wrak człowieka. Fani bardzo się martwili o jego zdrowie.

Zaniedbany Matthew Perry

Teraz jednak wygląda na to, że w końcu uśmiechnęło się do niego szczęście. Nie pije, powoli wraca do zdrowia i do tego zakochał się w pięknej kobiecie. Właśnie ogłosił zaręczyny.

Matthew Perry zaręczył się

Matthew Perry poinformował świat, że jest zaręczony ze swoją dziewczyną Molly Hurwitz. Oświadczył się 29-letniej partnerce, a ona się zgodziła zostać jego żoną.

Postanowiłem się zaręczyć — powiedział Matthew w wywiadzie dla People. — Na szczęście w odpowiednim czasie spotykałem najwspanialszą kobietę na naszej planecie.

Kim jest Molly Hurwitz?

Molly pracuje jako menadżer literacki. Z Matthew spotyka się od 2018 roku. Pojawiły się plotki, że zerwali w maju, ale wygląda na to, że wrócili do siebie i wszystko sobie wyjaśnili.

Kobieta ogłosiła, że poznała gwiazdora Przyjaciół dwa lata temu w walentynki. Od tej pory są parą, a fani Matthew liczą na to, że miłość uwolni go od demonów przeszłości i wróci na plan filmowy. Nie szczędzą też komplementów jego pięknej narzeczonej, Molly to bardzo atrakcyjna kobieta. Zdjęcia znajdziecie poniżej.


Molly Hurwitz

Molly Hurwitz

Molly Hurwitz

Molly Hurwitz

Zaniedbany Matthew Perry

Zaniedbany Matthew Perry

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×