Dziennikarz TVP obrażony przez ulubiony salon optyczny gwiazd! To ich stały klient! „On nigdzie nie daje rady”

Zdjęcie (1) Dziennikarz TVP obrażony przez ulubiony salon optyczny gwiazd! To ich stały klient! „On nigdzie nie daje rady”

[1/15] Salon optyczny Moko 61 obraża Mateusza Syzmkowiaka, swojego klienta

Zdjęcie (2) Dziennikarz TVP obrażony przez ulubiony salon optyczny gwiazd! To ich stały klient! „On nigdzie nie daje rady”

[2/15] Pytanie na śniadanie - Ivan Komarenko

Zdjęcie (3) Dziennikarz TVP obrażony przez ulubiony salon optyczny gwiazd! To ich stały klient! „On nigdzie nie daje rady”

[3/15] Mateusz Szymkowiak obrażony przez salon optyczny Moko61

Zdjęcie (4) Dziennikarz TVP obrażony przez ulubiony salon optyczny gwiazd! To ich stały klient! „On nigdzie nie daje rady”

[4/15] Martin Fitch (Marcin Mroziński) i Mateusz Szymkowiak (dziennikarz "Pytania na śniadanie") na WOŚP 2016 w Londynie

Zdjęcie (5) Dziennikarz TVP obrażony przez ulubiony salon optyczny gwiazd! To ich stały klient! „On nigdzie nie daje rady”

[5/15] Karolina Korwin Piotrowska wyśmiała wywiad z Ivanem Komarenko

Zdjęcie (6) Dziennikarz TVP obrażony przez ulubiony salon optyczny gwiazd! To ich stały klient! „On nigdzie nie daje rady”

[6/15] Mateusz Szymkowiak - ramówka TVP jesień 2016

Zdjęcie (7) Dziennikarz TVP obrażony przez ulubiony salon optyczny gwiazd! To ich stały klient! „On nigdzie nie daje rady”

[7/15] Mateusz Szymkowiak - Róże Gali 2015

Zdjęcie (8) Dziennikarz TVP obrażony przez ulubiony salon optyczny gwiazd! To ich stały klient! „On nigdzie nie daje rady”

[8/15] Mateusz Szymkowiak - Telekamery 2016

Zdjęcie (9) Dziennikarz TVP obrażony przez ulubiony salon optyczny gwiazd! To ich stały klient! „On nigdzie nie daje rady”

[9/15] Mateusz Szymkowiak - Impreza oskarowa 2016 z E! Entertainment, Martini i Jastrząb Post

Zdjęcie (10) Dziennikarz TVP obrażony przez ulubiony salon optyczny gwiazd! To ich stały klient! „On nigdzie nie daje rady”

[10/15] Mateusz Szymkowiak - Wielki Test

Zdjęcie (11) Dziennikarz TVP obrażony przez ulubiony salon optyczny gwiazd! To ich stały klient! „On nigdzie nie daje rady”

[11/15] Mateusz Szymkowiak - pokaz Roberta Kupisza Krivan 2016

Zdjęcie (12) Dziennikarz TVP obrażony przez ulubiony salon optyczny gwiazd! To ich stały klient! „On nigdzie nie daje rady”

[12/15] Dariusz Szymkowiak i Destiny Chukunyere

Zdjęcie (13) Dziennikarz TVP obrażony przez ulubiony salon optyczny gwiazd! To ich stały klient! „On nigdzie nie daje rady”

[13/15] Mateusz Szymkowiak (fot. ONS)

Zdjęcie (14) Dziennikarz TVP obrażony przez ulubiony salon optyczny gwiazd! To ich stały klient! „On nigdzie nie daje rady”

[14/15] Mateusz Szymkowiak na pokazie Tomaotomo

Zdjęcie (15) Dziennikarz TVP obrażony przez ulubiony salon optyczny gwiazd! To ich stały klient! „On nigdzie nie daje rady”

[15/15] Mateusz Szymkowiak z mamą - święta 2016, Wigilia zdjęcia

Komentarze

×