Modny Tata pokazał się totalnie nago! Pozuje bez bielizny, powód jest szczególny

Modny Tata nago

Modny Tata nago

Modny Tata nago zachęca do badań

Modny Tata to popularny bloger modowy – 34-letni Michał Będźmirowski. Jak sam podkreśla w jego życiu życiu od zawsze najważniejsza jest rodzina. Ta, w której się wychował i ta, którą od kilku lat buduje z żoną i synem. To właśnie rodzina ma istotny wpływ na to, jakim jest człowiekiem.

 Przyznaję, nie jestem sztampowym typem wykładowcy, którego strojem roboczym jest garnitur, koszula i krawat. Lubię bawić się modą, mieć własny styl, dzięki któremu wyrażam siebie. Jeszcze bardziej lubię pracę nad sobą, to mnie hartuje życiowo. W dniu, w którym po raz pierwszy wziąłem na ręce swojego Syna, poczułem bezgraniczną miłość, dumę oraz ogromne poczucie odpowiedzialności – czytamy na jego blogu.

Ciekawa jest również deklaracja Michała, który obiecał, że będzie łamał obecnie panujące stereotypy mężczyzny i ojca:

Założyłem więc, że będę łamać nadal istniejący stereotyp mężczyzny i ojca, który wraca z pracy i znika za płachtą gazety. Nie chcę kreować się na idealnego tatę, bo zwyczajnie nim nie jestem. Ale chcę pokazać mojemu Synowi, że mogę być aktywnym uczestnikiem Jego życia, nie rezygnując z własnych zainteresowań i pasji. Mam wielką nadzieję, że pokazując Mu, jak to robię ja, obudzę w Nim ciekawość świata, potrzebę samorealizacji i samozaparcie.

Zatem Michał dotrzymał obietnicy, znakomicie pokazał ostatnio swój model idealnego ojca i męża! Bloger pojawił się bowiem w sesji zdjęciowej całkiem NAGO, ale nie bez powodu. Przystojniak wziął udział w sesji do kalendarza na 2019 rok, która ma na celu zachęcić kobiety i mężczyzn do regularnych badań:

Kobiecy biust, męska sprawa… Kampania społeczna, w której miałem zaszczyt brać udział. Sesja do kalendarza, który niebawem będzie do nabycia. BreastFit to sztuka badania piersi i wspierania kobiet z rakiem piersi, w tym z chorobą zaawansowaną – to kluczowe przesłanie kampanii edukacyjnej Fundacji OnkoCafe – Razem Lepiej. BreastFit pomaga mężczyznom zobaczyć oraz zrozumieć ich wielką i odpowiedzialną rolę, jaką mają w procesie zapobiegania zbyt późnemu wykryciu choroby. Uczy jak wspierać wtedy, gdy muszą stawić czoło chorobie partnerki, żony, matki czy przyjaciółki

Zdecydowanie słuszny cel i sesja przykuwająca oko. Brawo Michał!

Kolejna gwiazda opuściła „Agent Gwiazdy 2”! Kogo nie zobaczymy już w programie?

Modny Tata pierwszy raz o drugim dziecku! [WIDEO]

Gwiazdy wspierają akcję fundacji Omeny Mensah: Dorota Gardias, Modny Tata, Odeta Moro, Mateusz Jarzębiak


Modny Tata - Michał Będźmirowski pokazał się całkowicie nago

Modny Tata - Michał Będźmirowski pokazał się całkowicie nago

Michał Będźmirowski (Modny Tata) – Paprocki&Brzozowski – The Paradise Club (2018)

Michał Będźmirowski (Modny Tata) – Paprocki&Brzozowski – The Paradise Club (2018)

Modny Tata - Wielki Mecz TVN kontra WOŚP - trening

Modny Tata - Wielki Mecz TVN kontra WOŚP - trening

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×