Szukaj

Stare zdjęcie Meghan Markle sprzed pałacu Buckingham wielką urodzinową sensacją! Wtedy jeszcze nie wiedziała, że zostanie księżną

Meghan Markle jako nastolatka odwiedziła Londyn i zapozowała przed pałacem Buckingham! Zdjęcie młodej księżnej robi furorę w internecie, szczególnie teraz, gdy świętuje 38. urodziny.

Książę Harry i Meghan Markle

Meghan Markle, 19 maja 2018 roku, stanęła na ślubnym kobiercu u boku księcia Harry’ego, zyskując tym samym tytuł księżnej Sussexu. Rok później urodziła potomka królewskiego rodu, siódmego w kolejce do brytyjskiego tronu, hrabię Archiego Harrisona.

W przypadku Meghan los okazał się być niezwykle przewrotny. Otóż, młoda, 15-letnia wówczas dziewczyna, będąc na wycieczce w Londynie, pozowała do zdjęcia na tle Pałacu Buckingham, zupełnie nieświadoma tego, że kiedyś ten budynek stanie częścią jej życia.

Ubrana na czarno, skromna Meghan, w towarzystwie koleżanki siedzi na barierce przed londyńską rezydencją brytyjskich monarchów. Z dzisiejszej perspektywy zdjęcie to nabiera zupełnie innego znaczenia. Jest symbolem nie tyle spełnienia marzeń, ile nieprzewidywalności życiowych zdarzeń.

Fotografia została opublikowana na łamach brytyjskich tabloidów w dniu 38. urodzin księżnej. Można śmiało stwierdzić, że historia zatoczyła koło.

Zobacz: Meghan Markle i książę Harry nie odpuszczają! Książęca para znowu drażni księżną Kate! Tym razem poszło o dzieci!

Zobacz: Meghan Markle w “Vogue’u” wyjawiła swój wielki ciążowy sekret! Wiedziało nim tylko kilka zaufanych osób!

Zobacz: Tak potraktować królową?! Brytyjczycy oburzeni po publikacji nowego numeru „Vogue’a” wg pomysłu Meghan Markle!


15-letnia Meghan Markle na tle Pałacu Buckingham

15-letnia Meghan Markle na tle Pałacu Buckingham

Meghan Markle – portret z okazji 38 urodzin

Meghan Markle – portret z okazji 38 urodzin

Meghan Markle książę Harry Archie Harrison chrzest

Meghan Markle książę Harry Archie Harrison chrzest

Dodaj komentarz

Polecane dla Ciebie

Może Cię zainteresować

Najczęściej czytane dziś

×