Miss Universe 2021 wybrana. Kto wygrał? Które miejsce zajęła reprezentantka Polski?

Miss Universe 2021

Miss Universe 2021

Miss Universe 2021 wybrana. Kim jest zwyciężczyni, która pokonała 79 rywalek? Ile ma lat, skąd pochodzi i czym się zajmuje? Które miejsce zajęła Miss Polski?

W poniedziałek 13 grudnia o godzinie 1.00 w nocy czasu polskiego odbył się konkurs Miss Universe 2021. Już po raz 70. najpiękniejsze kobiety z całego świata spotkały się, by zawalczyć o koronę i prestiżowy tytuł. Wszystko odbyło się w Universe Dome w Ejlacie w Izraelu. Miss Universe 2020, czyli piękna Andrea Meza pochodząca z Meksyku jest najkrócej panującą Miss w historii konkursu. Poprzedni konkurs ze względu na pandemię odbył się bowiem w maju. W nocy przekazała ona koronę swojej następczyni.

Polskę na 70. edycji konkursu reprezentowała 24-letnia Agata Wdowiak pochodząca z Łodzi. Ukończyła ona studia na kierunkach geomonitoring oraz zarządzanie biznesem, a obecnie kształci się w kierunku nanotechnologii. Już pod koniec listopada poleciała ona do Izraela, by jak najlepiej przygotować się do walki o koronę Miss Universe.

Nie mogę się doczekać, żeby poznać wszystkie dziewczyny. Jestem przekonana, ze to będzie niesamowity czas, pełen nowych doświadczeń, wrażeń i przyjaźni. Do zobaczenia w Izraelu.

Miss Universe 2021 wybrana. Kto zwyciężył?

Jury konkursu ma niezwykle trudne zadanie. Muszą oni skupić się nie tylko na ich urodzie, która jest niezaprzeczalna, ale także na wartościach, które reprezentują. Pytają je o wykształcenie, pasje, poglądy, a także o podejście świata. Każda z kandydatek musiała opowiedzieć o sobie jak najwięcej i najlepiej zaprezentować się przed jurorami. Do rywalizacji stanęły reprezentantki 80 krajów i terytoriów.

Miss Universe 2021 została reprezentantka Indii  Harnaaz Sandhu. Ma ona 21 lat i pracuje jako modelka. Wcześniej otrzymała ona tytuł Miss Diva 2021 i jest trzecią reprezentantką Indii, która zdobyła tytuł Miss Universe. Uczęszczała do Kalia Public School i Post Graduate Government College for Girls, oba w mieście Guruharsahai, w którym się urodziła. Biegle posługuje się kilkoma językami: pendżabskim, hindi i angielskim.

Poniżej możecie zobaczyć sam moment przekazania korony dla Harnaaz Sandhu.

Tuż za zwyciężczynią znalazły się pochodząca z Paragwaju Nadia Ferreira. Trzecie miejsce zajęła natomiast Lalela Mswane reprezentująca Południową Afrykę. Kolejne miejsca przedstawiały się następująco:

 • 4. Valeria Ayos – Kolumbia
 • 5. Beatrice Gomez – Filipiny
 • 6. Thessaly Zimmerman – Aruba
 • 7. Clémence Botino – Francja
 • 8. Michelle Colón – Puerto Rico
 • 9. Chantel O’Brian – Bahamy
 • 10. Elle Smith – Stany Zjednoczone

Miss Universe 2021. Które miejsce zajęła Polka?

Niestety Agata Wdowiak nie zakwalifikowała się do finałowej 16 i nie miała okazji zaprezentować się w ścisłym finale konkursu. Jednak zajęła 10. miejsce w pokazach strojów narodowych.

Zapraszamy do galerii, gdzie znajdziecie sporo zdjęć.


Harnaaz Sandhu - Miss Universe 2021

Harnaaz Sandhu - Miss Universe 2021

Harnaaz Sandhu - Miss Universe 2021

Harnaaz Sandhu - Miss Universe 2021

Harnaaz Sandhu - Miss Universe 2021

Harnaaz Sandhu - Miss Universe 2021

Komentarze

 • Gość pisze:

  Polki zawsze ze średnią urodą niestety ,przeciętne nawet po zrobieniu.Kobiety z Indii co tu dużo mówić są naprawdę piękne i te włosy!

 • Gośćmimi pisze:

  Dla mnie jest piękna. Polka wielka i chuda.

 • GośćAB pisze:

  Hinduska ma niezłą twarz, ale daleko do ideału, jedna połowa twarzy różni się od drugiej, szczególnie widać to po ustach. Nie jest też zgrabna. Daleko jej do Polki. Jak wiadomo takie konkursy są polityczne, ostatnie lata to nagonka na Europejczyków..

 • Martivo T pisze:

  Jak można wybrać najpiękniejszą kobietę, przecież każdy typ urody jest zupełnie inny, nie można porównywać blondynki z brunetką, czy typ urody azjatycki z afrykańskim czy też z latynowskim typem urody, każdy z nich ma w sobie to coś, jest piękny ale zarazem tak bardzo różny. To chore, że w Xx wieku kobiety jeszcze biorą udział w tego typu konkursach, to chore, że takie coś jeszcze w ogóle organizują. Kobiety nie są krowami na pastwisku, nie są też pudlami, psami na wystawie psów czy też koniami, którym zagląda się w zęby. Niech każda kobietka jest piękna w swoim otoczeniu, w rodzinie, wśród znajomych ale aby porównywać się z innymi, być produktem w którym najważniejsze jest opakowanie, zupełnie jak produkt na regale w sklepie. Masakra

 • Gość pisze:

  Przepiękna dziewczyna , a przy tym bardzo naturalna 👏👏👏a nie z napompowanym ustami jak ta miss uniwersum . Klasa!

 • Gość pisze:

  Te wybory miss to ściema!!!

 • Gość pisze:

  Karolina Bielawska ma duże szanse w konkursie Miss World.

 • Gość pisze:

  bardzo ladna reprezentatnka Polski

 • Gość pisze:

  Stroj Polki naprawde ladny ale sama kandydatka co tu pisac To ze jest wielka i chuda nie znaczy ze piekna Moze na modelke startowac Ta ktora wygrala gdyby ona byla dzielem natury byloby pieknie ale i tak ja bardzo ladnie zrobili

 • Mężczyzna pisze:

  Niech idzie gotować jeść a nie będzie się pindrzyła

 • Gośćkobieta pisze:

  Piękna jak modelka ale buzia raczej na 30 miejsce

 • Gość pisze:

  Taki live kaźde miejsce jest dobre niestety latynoski zajęły pierwsze miejsce a europejki hen daleko wina nie nie pana t tylko maca ale przynajmniej są płodne a kaźdy chce to co zainwestował na mln% nawet zwykłe mieszkanie na miódowym i poloneza i to tyle

 • Gość pisze:

  W czyms Agata Wdowiak mysiala byc bardzo slaba, ze sie nie zalapala do finalu. Bo wyjatkowo ladna jak na polska miss, dlugie nogi, strój tez wyjatkowo efektowny, wiec gdzies musiał byc feler.

 • Ania pisze:

  Strój narodowy Polki jest przepiękny.

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×