Szukaj

Miss Universe 2018 wybrana! Takiej piękności świat dawno nie widział! Historyczny sukces Wicemiss Polonii znanej z “Top Model”

Miss Unvierse 2018 wyniki kto wygrał, która Polska?

Kto wygrał Miss Universe 2018?

Miss Universe 2018 wybrana. Catriona Grey z Filipin wygrała konkurs. Które miejsce zajęła Polka Magdalena Swat? 67. edycja najbardziej prestiżowych wyborów miss odbyła się w Tajlandii. W konkursie udział wzięło 94 kandydatki. Jak poradziła sobie Wicemiss Polonii 2017?

Miss Filipin wygrała Miss Universe 2018. Która była Polka?

16 grudnia w Tajlandii odbyła się 67. edycja wyborów Miss Universe, które uchodzą za najważniejsze spośród wszystkich konkursów piękności. Wydarzenie sponsorowane przez Donalda Trumpa od lat transmitowane jest przez stacje telewizyjne w ponad 40 krajach świata. W tym roku udział w wyborach wzięło prawie sto ślicznotek ze wszystkich zamieszkałych kontynentów. Przez dwa tygodnie walczyły o względy jurorów podczas spotkań promocyjnych w Bangkoku.

Po długich eliminacjach wreszcie wybrano najpiękniejszą “kobietę wszechświata 2018”. Tym razem korona Miss Universe powędrowała do przepięknej reprezentantki Filipin – Catriony Grey. Polka uplasowała się w pierwszej 20.

Magdalena Swat z historycznym sukcesem na Miss Universe 2018! Piękna Polka powaliła świat na kolana! Co o niej wiemy?

Kim jest Catriony Grey, nowa Miss Universe?

Catriony Grey z Filipin w swoim kraju jest rozpoznawaną wokalistką, ukończyła w tym kierunku studia muzyczne. Ma 24 lata, pochodzi z Albay, a w 2016 roku startowała w konkuresie Miss World, na którym zajęła 5. miejsce. Uwielbia lokalną kuchnię, aktywnie wspiera program walki z HIV/AIDS.

Wyniki Miss Universe 2018

W ścisłej czołówce znalazły się także reprezentantki następujących państw:

  • Miss Universe 2018: Filipiny – Catriona Grey
  • I vice Miss Universe 2018: RPA – Tamaryn Green
  • II vice Miss Universe 2018: Wenezuela – Sthefany Gutiérrez
  • III vice Miss Universe 2018: Portoryko – Kiara Ortega
  • IV vice Miss Universe 2018: Wietnam – H’Hen Niê

W TOP10 konkursu uplasowała się przedstawicielka Kanady o polskich korzeniach – Marta Stępień.

Miss Universe 2018: która była Polka?

Reprezentująca Polskę I vice Miss Polonia 2017 – Magdalena Swat z Ostrowca Świętokrzyskiego, którą możecie kojarzyć z pierwszej edycji Top Model, zajęła miejsce w TOP20, znalazła się w piątce najpiękniejszych kobiet w Europie razem z miss z Irlandii, Belgii, Wielkiej Brytanii i Węgier.

Jak dotąd Polska nie wygrała konkursu Miss Universe. Ostatnim sukcesem naszych miss jest miejsce w TOP16, które w 2012 roku zajęła Marcelina Zawadzka jako pierwsza Polka od 1989.

Miss World 2018 wybrana! Wygrał ideał! Jak poradziła sobie Polka?

Miss Supranational 2018 wybrana! Polka w ścisłej czołówce!

Mister Supranational 2018 wybrany! Gigantyczny sukces Polaka!


Czy oglądasz wybory Miss Universe?

×