Miss Polonia 2022 Krystyna Sokołowska chętnie pokazuje chłopaka i obłędne ciało! Oto jej najlepsze zdjęcia z social mediów

Krystyna Sokołowska

Krystyna Sokołowska

Krystyna Sokołowska została Miss Polonia 2022. Czym się zajmuje, jak wygląda jej chłopak i ona sama w bikini? Przejrzeliśmy jej social media. Oto rezultaty.

Miss Polonia 2022. Poznaliśmy nazwisko kolejnej najpiękniejszej Polki. Koronę i tytuł przekazała Krystynie Sokołowskiej na scenie we Włocławku, dotychczasowa Miss, Natalia Gryglewska. Co wiemy o nowej miss?

Miss Polonia 2022. Kim jest i czym się zajmuje Krystyna Sokołowska? Jak wygląda jej chłopak?

27 maja została wybrana kolejna najpiękniejsza Polka. O koronę i tytuł walczyło 20 kandydatek. Finał wydarzenia poprowadzili Miss Polonia 2016 Izabella Krzan, Aleksander Sikora, Mateusz Szymkowiak oraz Miss World 2021 Karolina Bielawska. W jury zasiedli m.in. Ida Nowakowska, Jakub Kucner, Miss Polonia 2018 Milena Sadowska, Rafał Brzozowski i Aleksandra Stajszczak (Miss Polonia 1993).

Tytuł i koronę w ręce Krystyny Sokołowskiej przekazała Natalia Gryglewska. Miss 2022 zachwyciła nie tylko urodą, ale także osobowością. Krysia ma 25 lat i 180 cm wzrostu. Pochodzi z Białegostoku. Jest studentką, ale także właścicielką klubu sportowego, w którym jest trenerem gimnastyki artystycznej oraz stretchingu dla dzieci i dorosłych.

Gra także na fortepianie, gotuje oraz podróżuje. Biegle mówi w 3 językach (j. polskim, j. angielskim, j. rosyjskim) oraz zna podstawy j. niemieckiego.

Na pytanie organizatorów, dlaczego wystartowała w konkursie piękności, powiedziała:

Od małego lubiłam się stroić, występować (w grupie teatralnej, w chórze, jako gimnastyczka, w grupie tanecznej). Gdy dorosłam zdałam sobie sprawę, że mogę kontynuować moje zamiłowanie, co ważniejsze mogę nie tylko występować na scenie, ale też zrobić coś dobrego dla innych. Zdaję sobie sprawę z tego, ile wysiłku, czasu i poświęcenia należy wnieść podczas udziału w takim konkursie. Już kilka lat temu zastanawiałam się nad wzięciem działu w konkursie Miss Polonia lecz nie czułam się wtedy na to gotowa. Z upływem czasu przygotowywałam się i nabierałam doświadczenia, również uczestnicząc w innych konkursach, przez te wszystkie lata obserwowałam konkurs Miss Polonia i teraz wiem, że jestem najlepiej przygotowana i to jest odpowiedni czas, aby dać z siebie 100% podczas największego i najstarszego konkursu Miss w Polsce.

Jak wdać, miała rację, bo okazała się bezkonkurencyjna. Sokołowska prowadzi swój profil na Instagramie pod nazwą @krysia_sokolowska. Zaglądając tam, można się przekonać, że nowa miss jest bardzo aktywna. Nie szczędzi internautom gorących fotek w bikini, na których pokazuje idealne kształty.

W okresie walentynkowym Krysia opublikował także wideo, na którym jest razem ze swoim ukochanym. Nie brakuje czułości. Widać, że u boku przystojnego bruneta czuje się świetnie. I tylko popatrzcie, jak pięknie razem wyglądają.

Naszej reporterce, w pierwszym wywiadzie po ogłoszeniu werdyktu, przyznała, że jest w związku.

Mam chłopaka. Bardzo go kocham i moje serce jest zajęte. Był tu dzisiaj ze mną. Jeszcze się z nim nie przywitałam, także bardzo na to czekam – wyznała w rozmowie z Karoliną Motylewską.

W naszej galerii zdjęcia Miss Polonia 2022 Krystyny Sokołowskiej.


Krystyna Sokołowska – Miss Polonia 2022

Krystyna Sokołowska – Miss Polonia 2022

Krystyna Sokołowska - Miss Polonia 2022

Krystyna Sokołowska - Miss Polonia 2022

Krystyna Sokołowska - Miss Polonia 2022

Krystyna Sokołowska - Miss Polonia 2022

Komentarze

 • Gość pisze:

  No przeciętna

 • Gość pisze:

  No nie za bardzo

 • Paula pisze:

  Bardzo ładna typowałam na nią. Figura posągowa. Uroda niebanalna. Kariera filmowa przed nią.

 • Gość pisze:

  Może inteligentniejsza od pozostałych kandydatek… Poza tym – wszystkie dziewczyny były ładne zwyczajną urodą młodości oraz: pokolorowane przez makijażystów, uczesane przez fryzjerów, ubrane przez stylistów, ułożone przez choreografów itd. Gorzej, że z roku na rok coraz mniej oryginalności – trudno odróżnić dziewczyny od pozostałych kandydatek czy od innych młodych kobiet. Owszem, blondynki – szatynki, wyższe – niższe, lecz pozują podobnie, mówią podobnie. Może idzie o tytuł Miss Statystycznej?

 • Kudus pisze:

  To jakis uklad ,byly naprawde ladniejsze dziewczyny.

 • Gość pisze:

  Były ładniejszr i zgrabniejsze wybory miss to układy!!!!!

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×