Szukaj
Dziś czwartek, 18.04.2019

Oto nowa Miss Polonia 2018! Tak wygląda najpiękniejsza kobieta w Polsce! Jest idealna!

Miss Polonia 2018 wyniki

Kto zdobył pozostałe tytuły?

Kto został Miss Polonia 2018?

Konkurs Miss Polonia 2018 to najstarszy i najbardziej prestiżowy konkurs piękności w Polsce. Jego pierwsza edycja odbyła się w 1929 roku, a w 2019 będzie świętował swoje 90-lecie. W tym roku odbyła się 40. edycja, a do finału trafiło 20 najpiękniejszych Polek, wybranych w serii castingów. Galę finałową, która odbyła się w Serocku, poprowadziła Patricia KazadiOlivier Janiak, a w jury konkursowym znaleźli się między innymi Ewa WachowiczTomasz CiachorowskiEwa PucułaMichał MikołajczakMarcin Korcz czy Agata Biernat – Miss Polonia 2017.

Wyniki konkursu Miss Polonia 2018

Tuż przed ostatnim etapem konkursu wręczone zostały nagrody od sponsorów i publiczności. Tytuł Miss Delia Cosmetics zdobyła Milena SadowskaMiss Party została Sylwia Stasińska, która zgarnęła również nagrodę dla Miss Publiczności, a Miss Osobowości zdobyła Karolina Grodzka.

Do ścisłego finału dostało się 5 kandydatek: Patrycja Woźniak, Sylwia Stasińska, Martyna Górak, Milena Sadowska oraz Zuzanna Smaga. Tytuł Miss Polonia 2018 mogła jednak zdobyć tylko jedna kandydatka.

II wicemiss konkursu została Patrycja WoźniakI wicemiss mianowano Martynę Górak, a Miss Polonia 2018 została Milena Sadowska.

Gwiazdy na gali finałowej Miss Polonia 2018: Stefano Terrazzino, Ewa Wachowicz, Tomasz Ciachorowski, Patricia Kazadi, Agata Biernat

40 edycja konkursu Miss Polonia 2018 będzie najlepszą ze wszystkich? Wystarczy spojrzeć na finalistki!

Wyniki Miss Polonia 2017 wstrząsnęły internetem! Zwyciężczyni komentuje „ustawiony werdykt” i nie przebiera w słowach [WIDEO]Miss Polonia czy Miss Polski? Który konkurs wolisz?

×