Szukaj

Najpiękniejsze kobiety na świecie spacerują po ulicach Warszawy! Są również ich przystojni ochroniarze!

Miss i Mister Supranational 2018 w Warszawie

29 listopada w Warszawie odbyła się konferencja prasowa z udziałem pięknych przedstawicielek oraz przedstawicieli konkursu Miss i Mister Supranational 2018, którą w Garmasz Restaurant & Butcher poprowadził Krzysztof Ibisz wraz z gospodynią spotkania, której rolę pełniła Miss Polski 2001Ewa Wiertel, obecnie zawodowo wiązana z restauracją. Konferencja miała na celu przybliżyć festiwal piękna, który odbędzie się 7-9 grudnia w Krynicy Zdroju.

Gośćmi specjalnymi warszawskiego wydarzenia byli: Miss Supranational 2017 Jenny Kim oraz Mister Supranational 2017 – Gabriel Correi. W tegorocznej edycji konkursu piękności Polskę reprezentować będą: Magdalena Bieńkowska oraz Jakub Kucner.

Kiedy gala Miss Supranational 2018?

Finał Miss Supranational 2018 będzie 10. edycją konkursu. Prawie 80 kandydatek z niemal wszystkich zakątków świata ćwiczy obecnie układy choreograficzne podczas zgrupowania w Hotelu Gołębiewski w Karpaczu pod czujnym okiem twórców znakomitych scenicznych układów tanecznych Macieja Zakliczyńskiego i Janji Lesar. Galę  poprowadzi Maciej Dowbor i Ivan Podrez, a na scenie wystąpią Michał Szpak i zespół Blue Cafe.

Kandydatki wystąpią w strojach narodowych, kostiumach kąpielowych, sukniach wieczorowych projektu Ewy Minge. Miss Supranational otrzyma nagrody o łącznej wartości 100 tysięcy USD.

W Gali Mister Supranational 2018 natomiast weźmie udział blisko 40 młodych mężczyzn z całego świata, od Argentyny, Brazylii, Indonezji, poprzez Indie, Meksyk i Dominikanę a na Curacao i Surinamie kończąc. Panowie powalczą o tytuł najprzystojniejszego ale także o nagrody wartości 30 tysięcy USD. Taneczne show, do którego choreografię przygotowuje Tomasz Barański, poprowadzą Ola Jordan, Aleksandra Szwed oraz Ivan Podrez.

Panowie zaprezentują się w garniturach, kolekcji casualowej oraz podobnie jak panie rozbiorą się na wybiegu do bielizny.

Galę finałową Mister Supranational 2018 uświetnią swoim występem Natalia Szroeder oraz Monika Urlik.

Te zdjęcia rozsadzą internet! Prawie 80 kandydatek Miss Supranational 2017 w basenie i na saunie! Mają na sobie tylko bikini!

Celebryci na Miss Supranational 2017: Ewa Minge, Gosia Andrzejewicz, Jan Dratwicki

Mister Suprnational 2017: Wszyscy kandydaci bez koszulek! Ale ciacha!


Które wybory ciekawsze? Miss czy Mister Supranational?

×