Kariera Dagmary Bryzek wystrzeliła jak z procy. Misiek załatwił jej wymarzoną pracę. Marcela Leszczak jest zawiedziona

Marcela Leszczak jest wściekła na Miśka Koterskiego

Marcela Leszczak jest wściekła na Miśka Koterskiego

Michał Koterski od kilku tygodni jest w nowym związku. Wiedziony miłością postanowił załatwić swojej ukochanej wymarzoną rolę w kultowym polskim serialu. Jak zareagowała na to Marcela Leszczak?

Misiek Koterski jeszcze do niedawna był związany z Marcelą Leszczak. Poznali się na jednej z branżowych imprez i od razu zaczęło między nimi iskrzyć. W krótkim czasie zrozumieli, że łączy ich coś więcej niż tylko przyjaźń i postanowili być razem. To nie był jednak prosty związek. Regularnie dochodziło między nimi do kłótni, które kończyły się głośnym rozstaniem. Szybko jednak udawało im się dochodzić do porozumienia, zwłaszcza że w międzyczasie na świecie pojawił się ich syn, Fryderyk. Fani zakochanych sądzili, że jego narodziny ustabilizują nieco sytuację między nimi, jednak nie trwało to zbyt długo. Kolorowa prasa już od dłuższego czasu informowała o kryzysie.

Kilka miesięcy temu Misiek i Marcela postanowili zakończyć relację. Krótko po tym Janusz Iwanowski zdradził, że na planie filmu Gdzie diabeł nie może, tam baby pośle, aktor zakochał się w koleżance z planu zdjęciowego. Niedługo po tym radosną nowinę potwierdzili również sami zainteresowani.

Misiek Koterski załatwił Dagmarze Bryzek pracę w serialu

Odkąd zakochani potwierdzili, że są parą, stali się niemal nierozłączni. Chętnie publikują kadry, na których nie szczędzą sobie czułości. W rozmowie z Jastrząb Post, Dagmara Bryzek zdradziła, że niczego nie planowali, jednak w krótkim czasie zrodziło się między nimi płomienne uczucie.

Uczucie, którego nie planowaliśmy, ale pojawiło się siłą rzeczy. Wydaje mi się, że radzimy sobie z tym bardzo dobrze, na spokojnie. Bez żadnych większych emocji. Wspieramy się nawzajem, to jest najważniejsze. Dużo rzeczy wydarzyło się poza nami, ale wyszło tak, jak miało być.

Zakochani spędzają ze sobą dużo czasu, a wszystko wskazuje na to, że niedługo będą mieli go dla siebie jeszcze więcej. Aktor miał załatwić swojej ukochanej rolę w Pierwszej miłości. Sam związany jest z produkcją od 2009 roku.

Misiek Koterski załatwił rolę w Pierwszej miłości swojej nowej ukochanej Dagmarze. Teraz będą grać razem – powiedział Plotkowi pracownik produkcji.

Nie od dziś wiadomo, że Misiek ma szczególne względy u Niny Terentiew, która jest odpowiedzialna za dobór obsady we wspomnianym wcześniej serialu.

Nina Terentiew, która ma ostateczny głos, jeśli chodzi o obsadę, bardzo lubi Michała. Uważa, że ma on niezwykłą osobowość i charyzmę. Zawsze trzymała kciuki za niego, gdy walczył z nałogami. Ma do niego słabość. Poza tym Dagmara jest zdolna, ma doświadczenie aktorskie więc łatwiej ją było przekonać niż w przypadku Marceli – dodał.

Marcela Leszczak jest bardzo niezadowolona z takiego obrotu spraw, ponieważ sama marzyła o karierze i była gotowa wystąpić na małym ekranie, jednak mimo związku z Koterskim, nigdy nie udało jej się tego osiągnąć.

Podobno Marcela, jak się o tym dowiedziała, była bardzo zazdrosna. Jej się nie udało nigdzie zagrać, choć jest ambitna i Michał starał się jej pomóc – kwituje źródło portalu.

Trzymamy kciuki za Marcelę, aby i jej udało się zawojować show-biznes. Sama nie ukrywa, że ma teraz trudny czas:


Misiek Koterski i Dagmara Bryzek w Opolu

Misiek Koterski i Dagmara Bryzek w Opolu

Misiek Koterski i Dagmara Bryzek w Opolu

Misiek Koterski i Dagmara Bryzek w Opolu

Michał Koterski i Dagmara Bryzek

Michał Koterski i Dagmara Bryzek

Komentarze

 • Gość pisze:

  Ja nie rozumiem tej dziewczyny, chciała być wolna to jest, ale niech da być szczęśliwym innym, co myślała że będzie wiecznie za nią biegał i padał jej u stóp. On ją od początku kochał a ona z tej milosci zakpiła oby dojść do sławy.Ta owa dziewczyna juz sławę zdobyła wcześniej więc Misiek jak każdy inny wspiera ja w jej osiągnięciach.

 • politruk pisze:

  Dagmara jest zdolna i piękna, wygląda też na wrażliwą i fajną dziewczynę. Nie mogę uwierzyć że wiąże się z kompletnie niepoważnym lekkoduchem. Wygląda to na wyrachowanie… Strasznie smutne.

 • Gość pisze:

  Pani Dagmaro jest Pani tak piękna że mogłaby Pani zostać najpiękniejszą kobietą świata. Niech Pani o tym pamięta i wysoko się ceni.

 • Gość pisze:

  Żenua, każdy orze, jak może

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×