Misiek Koterski na ślubnym kobiercu! Zdjęcia z ceremonii i wesela trafiły do sieci

Misiek Koterski

Misiek Koterski

Misiek Koterski stanął przed ołtarzem. W sieci pojawiła się relacja ze ślubu i wesela. Jako pan młody prezentował się bardzo szykownie. Panna młoda również wzbudziła zachwyt.

Misiek Koterski to aktor, którego role w polskich filmach i serialach naprawdę trudno zliczyć. Fanom dał się zapamiętać głównie ze względu na seriale, w których pojawia się od lat. Zyskał sporą popularność, a jego sympatycy zaczęli się interesować nie tylko prężnie rozwijającą się karierą gwiazdora, ale także życiem prywatnym. W tym w ostatnich latach działo się całkiem sporo za sprawą jego uczuciowych perypetii.

Kilka lat temu związał się z modelką, Marcelą Leszczak. Jego partnerka stała się popularna dzięki udziałowi w programie Top Model. Szybko zostali jedną z najpopularniejszych par w show-biznesie i doczekali się dziecka. Teraz razem wychowują synka Fryderyka.

Misiek Koterski na ślubnych zdjęciach

Misiek i Marcela mają za sobą sporo przejść. Ich związek od samego początku nie był usłany różami. Modelka i aktor kilka razy rozchodzili się i na przemian schodzili. Długo nie mogli dojść do porozumienia, a w zeszłym roku wydawało się, że ich relacja definitywnie dobiegła końca. Leszczak zabrała synka i zamieszkała w nowym miejscu.

Michał natomiast zaczął rozglądać się za kolejną miłością. Oficjalnie zaczął pojawiać się na branżowych imprezach z poznaną na planie filmu, Dagmarą Bryzek. Relacja ze sporo młodszą aktorką nie trwała jednak długo. Okazało się bowiem, że długo nie może wytrzymać bez matki swojego syna.

Para kilka miesięcy temu znowu się zeszła, a aktor po raz kolejny postanowił podarować swojej wybrance pierścionek zaręczynowy, który ona z radością przyjęła. Teraz w sieci pojawiły się ślubne zdjęcia. Chociaż w pierwszej chwili można odnieść wrażenie, że jest to długo wyczekiwany ślub Miśka i Marceli, to patrząc dokładnie na fotografie, sprawa jest jasna.

Kadry pochodzą z jubileuszowego odcinka serialu Dzielnica strachu, który jest emitowany na antenie Puls2. Ekipa uczciła 100. odsłonę serialu tortem, a atmosfera ślubu i wesela zdecydowanie wprawiła ich w dobry nastrój. Michał wystąpił w błękitnym garniturze, a jego serialowa żona oczywiście w białej sukni z długim welonem.

W naszej galerii zobaczycie zdjęcia, na których widać, jak serialowy bohater grany przez Koterskiego bierze ślub. Myślicie, że kiedyś razem z Marcelą dotrą do ołtarza?


Michał Koterski na planie serialu

Michał Koterski na planie serialu "Dzielnica strachu"

Michał Koterski na planie serialu

Michał Koterski na planie serialu "Dzielnica strachu"

Michał Koterski na planie serialu

Michał Koterski na planie serialu "Dzielnica strachu"

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×