Szukaj

Ślubu nie będzie! Plany Miśka Koterskiego i Marcela Leszczak nieco się pokrzyżowały

Michał Koterski i Marcela Leszczak planują ślub

Michał Koterski i Marcela Leszczak planują ślub?

Za Michałem Koterskim i Marcelą Leszczak ciężko jest nadążyć. Nawet ich zagorzali sympatycy gubią się w ich codziennych perypetiach, które bywają intrygujące.

Michał i Marcela poznali się podczas jednego ze spektakli Koterskiego, na który została zaproszona gwiazda Top Model. Już wtedy między parą zaiskrzyło. Oficjalną informację zakochani wysłali światu kilka tygodni później.

Ku zaskoczeniu wielu, Misiek szybko oświadczył się modelce, a ona równie szybko zaszła w ciążę. W aurze miłości i szczęścia oczekiwali na swojego pierwszego potomka. Fryderyk przyszedł na świat jesienią 2017 roku.

Aktor i modelka kilka dni temu obchodzili pierwszą rocznicę zaręczyn. To właśnie z tej okazji Michał zamieścił piękny wpis na Instagramie, w którym podziękował ukochanej za wspólne życie:

Kochanie dzisiaj rocznica naszych zaręczyn ? nigdy w życiu nie byłem tak pewny co do słuszności mojej decyzji ?dziękuje Ci za największe cudy których doświadczyłem dzięki tobie ? Kocham Cie i nasze wspólne życie , nigdy w nie byłem tak spełniony i szczesliwy , dziękuje za największy dar jaki mi podarowalas nasza miłość i jej najcudowniejszy owoc , naszego syna ❤Fryderyka ❤ – czytamy.

Bez dwóch zdań maluch jest oczkiem w głowie popularnej pary. Jak się jednak dowiadujemy z komentarzy pod opublikowanym postem, pojawienie się na świecie dzieciątka pokrzyżowało plany zaślubin Michała i Marcelin. Na pytanie fanów na temat ślubu, aktor wymownie odpowiedział:

Fryderyczek troszkę pokrzyżował plany ? – czytamy.

Lepiej późno niż wcale…

Ależ on ją kocha! Misiek Koterski na oczach całej Polski zażądał przeprosin dla pięknej Marceli Leszczak!

Kogel Mogel 3: Niesformy Piotruś Wolański ma 30 lat i jest niezłym ciachem! Co jeszcze wiemy?

Jakim ojcem jest Misiek Koterski? Marcela Leszczak ma tylko jedną uwagę [WIDEO]


Michał Koterski i Marcela Leszczak planują ślub

Michał Koterski i Marcela Leszczak planują ślub

Misiek Koterski z synem Fryderykiem

Misiek Koterski z synem Fryderykiem

Misiek Koterski i Marcela Leszczak - Polsat, 25 lat

Misiek Koterski i Marcela Leszczak - Polsat, 25 lat

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×