Rozczarowana i porzucona Misheel Jargalsaikhan wyżaliła się w tabloidzie: „To miała być piękna miłość”. Dlaczego jej nie wyszło?

Misheel Jargalsaikhan rozstała się z partnerem

Misheel Jargalsaikhan rozstała się z partnerem

Misheel Jargalsaikhan rozstała się z Filipem Tsenem

Misheel Jargalsaikhan znów jest singielką! Śliczna serialowa Zosia z Rodziny Zastępczej, której serce ponad rok temu skradł biznesmen Filip Tsen znów jest samotna. Jak wyznała w rozmowie z Plejadą jej związek zakończył się całkiem niedawno:

Na ponad rok zniknęłam z mediów ze względów prywatnych. Po raz pierwszy w życiu się zakochałam. To miała być piękna, wspaniała miłość, dlatego poświęciłam wiele energii tej relacji. Zycie pisze jednak swoje scenariusze. To jest bardzo świeża sprawa – wyjawiła załamana gwiazda.

Jak dodała, ostatnie miesiące będzie wspominać dobrze, ale nie zmienia to faktu, że jej serce znów czeka na miłość. Trzeba przyznać, że to skore zaskoczenie – gwiazda trzymała się poza radarem, spędzała z ukochanym każdą chwilę, a fani zachwycali się tym jak ładnie ze sobą wyglądają. Wygląda jednak na to, że wspaniała i piękna miłość nie przetrwała próby czasu.

Przynajmniej zawodowo Misheel nie ma na co narzekać. Zyskała ogromną popularność dzięki roli uroczej Zosi, a choć gwiazda wycofała się z show-biznesu na krótki czas i skupiła na studiowaniu medycyny we Wrocławiu, jej powrót był spektakularny.  Wzięła udział w Tańcu z gwiazdami, z którego odpadła tuż przed finałem i zachwyciła wszystkich swoją gracją i umiejętościami. Misheel pojawiła się także w Celebrity Splash, a ostatnio dostała rolę w internetowym serialu Wmiksowani.pl.

Bez wątpienia szybko znajdzie kogoś, kto wypełni jej serce wiosną.

Misheel Jargalsaikhan wydaje majątek żeby schudnąć!

Misheel Jargalsaikhan pokazała chłopaka! To przystojny biznesmen

Misheel Jargalsaikhan pokazała romantyczne zdjęcia z przystojnym partnerem! Jak oni się kochają


Misheel Jargalsaikhan z nowym chłopakiem

Misheel Jargalsaikhan z nowym chłopakiem

Misheel Jargalsaikhan - Zozo Design x Martini, prezentacja kolekcji na zimę 2017

Misheel Jargalsaikhan - Zozo Design x Martini, prezentacja kolekcji na zimę 2017

Misheel Jargalsaikhan – Czy to Ty?, Teatr Capitol, premiera sztuki

Misheel Jargalsaikhan – Czy to Ty?, Teatr Capitol, premiera sztuki

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×