Misha Kostrzewski o swojej porażce: „Taniec zabrał mi rodziców i siostrę”. Czego żałuje brat Małgorzaty Rozenek?

Misha Kostrzewski

Misha Kostrzewski

Misha Kostrzewski, brat Małgorzaty Rozenek przyznał, że taniec kosztował go wiele. Co wyznał w najnowszym wywiadzie?

Misha Kostrzewski, brat Małgorzaty Rozenek, już jako młody mężczyzna wyjechał do Francji. Przez wiele lat robił tam karierę i pracował jako tancerz i choreograf w operze w Lyonie i Monte Carlo.

Ja i mój brat mieliśmy bardzo szczęśliwe dzieciństwo w pięknym, fajnym, pachnącym domu. Mój starszy o pięć lat brat też skończył szkołę baletową i jest wybitnym tancerzem. Odnosi duże sukcesy, ma trójkę dzieci. Przez 10 lat był solistą w operze w Monte Carlo, teraz jest solistą w operze w Lyonie, zajmuje się też choreografią – opowiadała kilka lat temu Małgorzata Rozenek w Gali.

W ubiegłym roku wrócił do Polski, gdzie otrzymał posadę jurora w programie You Can Dance- Nowa Generacja. W wywiadzie dla Faktu zdradził, co zabrał mu taniec.

Brat Małgorzaty Rozenek wyznał, co zabrał mu taniec

Misha przez wiele lat wiódł także udane życie rodzinne u boku swojej żony Kseni. Para doczekała się trojga dzieci. Wspólnie wychowywali: Ninę, Elisabeth oraz Yanna. Małżeństwo nie przetrwało jednak próby czasu, a Kostrzewski jest już po rozwodzie. Po powrocie do Polski zaczął nowe życie i nowy związek.

W najnowszym wywiadzie zdradził, ile kosztowała go kariera i co musiał poświęcić dla tańca.

Taniec zabrał mi rodzinę: rodziców, siostrę. Jak wyjechałem do Francji, to, mimo że spotykaliśmy się raz do roku, to jednak to nie było do końca to. Bo to nie to samo, co żyć w tym samym kraju, przyjeżdżać do siebie w niedzielę na obiad. Nie znamy się tak dobrze, jak moglibyśmy się znać – mówił Faktowi.

Mimo wszystko czuł wsparcie rodziny. Z sukcesem realizował swoje założenia. Teraz ma czas, żeby nadrobić zaległości w kontaktach z bliskimi.

Nie poddawałem się w dążeniu do sukcesu, bo mam twardy charakter i bardzo silnie w siebie wierzyłem. To wsparcie na odległość od rodziny też czułem. Skoncentrowałem się w ostatnich latach bardzo na pracy, by tańczyć w jak największych zespołach z choreografami, o których bardzo marzyłem. I to mi pomagało. Teraz nadrabiam rodzinne zaległości, bo mam w końcu blisko rodziców i siostrę – mówił Misha.

Kostrzewski nie ukrywa, że ma dobry kontakt z siostrą, a ich dzieci się przyjaźnią, o czym mówił w rozmowie z naszą reporterką.


Misha Kostrzewski - You Can Dance. Nowa Generacja: finał

Misha Kostrzewski - You Can Dance. Nowa Generacja: finał

Misha Kostrzewski z partnerką

Misha Kostrzewski z partnerką

Misha Kostrzewski z partnerką

Misha Kostrzewski z partnerką

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×