Szukaj

Piękna Miranda Kerr urodziła drugie dziecko! Znamy płeć i imię maleństwa!

Miranda Kerr urodziła drugiego syna

Miranda Kerr, ustralijska modelka i były Aniołek Victoria Secret urodziła drugie dziecko! Gwiazda niedawno wzięła ślub z założycielem SnapchataEvanem SpiegelemO ciąży poinformowali fanów we wrześniu 2017 roku. Teraz powitali na świecie swojego pierwszego synka.

Jak donosi TMZ, gwiazda urodziła 9 maja w czwartek w Cedars-Sinai Medical Center w Los Angeles. Jej synek ma na imię Hart – prawdopodobnie na cześć dziadka Evana, Harta Huntera Spiegiela, który był wziętym prawnikiem z San Francisco. Mały Hart jest pierwszym dzieckiem Mirandy i Evana, za którego wyszła w maju 2017 roku w ogrodach wartej miliony posiadłości, która należy do małżeństwa.

Para poznała się 2014 roku, gdy posadzono ich obok siebie na obiedzie u Louis Vuittona w Nowym Jorku. W programie Jimmy Kimmel Live! Kerr wspominała to spotkanie z pewnym rozbawieniem:

Pani, która siedziała obok mnie, Glenda Bailey, powiedziała wtedy: „Założę się, że wasza dwójka weźmie ślub”. Spytałam: „Co? Wow, nawet nie wymieniliśmy się numerami!”. Skończyło się na tym, że ostatecznie to zrobiliśmy, bo oboje kupowaliśmy właśnie posiadłości w Los Angeles – wyjawiła gwiazda

Miranda wychowuje już 7-letniego synka ze związku z Orlando Bloomem. Para rozstała się w dobrych relacjach, stawiając swojego synka na pierwszym miejscu.

Miranda Kerr pochwaliła się suknią ślubną w Vouge’u! Obłędna!

Miranda Kerr już po ślubie! Wyszła za mąż za milionera – założyciela Snapchata!

Miranda Kerr pokazała rodziców. Z twarzy wykapana mama. Po ojcu odziedziczyła coś bardzo charakterystycznego


Miranda Kerr - Złote Globy x InStyle afterparty 2018

Miranda Kerr - Złote Globy x InStyle afterparty 2018

Miranda Kerr jest w ciąży

Miranda Kerr jest w ciąży

Miranda Kerr - suknia ślubna

Miranda Kerr - suknia ślubna

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×