Miłość Jennifer Lopez i Bena Afflecka nigdy nie wygasło?! Piosenkarka zdradza zaskakujące kulisy rozstania z aktorem

Jennifer Lopez o rozstaniu z Benem Affleckiem

Jennifer Lopez o rozstaniu z Benem Affleckiem

Jennifer Lopez i Ben Affleck ponownie będą parą?

Ponad 1o lat temu Jennifer Lopez i Ben Affleck byli jedną z najgorętszych par Hollywood. Fani kochali ten związek. Para miała stanąć nawet na ślubnym kobiercu, ale nagle rozstała się. Nigdy nie poznaliśmy prawdziwych przyczyn końca tej miłości. Po rozstaniu z Benem Jennifer Lopez związała się z Marcem Anthonym, a Ben znalazł szczęście w ramionach Jennifer Garner. W zeszłym roku Ben i Jennifer rozstali się.

Zobacz: Jennifer Garner pierwszy raz tak szczerze o rozpadzie małżeństwa z Benem Affleckiem. Wszystko przez zdradę?

Czy to może oznaczać, że starzy kochankowie ponownie się zejdą? W mediach pojawiały się już plotki na temat ich ponownego romansu, ale zarówno Ben jak i J.Lo dementowali te doniesienia. Jednak jedna z ostatnich wypowiedzi piosenkarki na temat jej związku z aktorem daje dużo do myślenia:

W innym czasie, kto wie, co by się wydarzyło, nasza miłość była prawdziwa. Nie chcieliśmy publicznego związku, ale nasz romans zaczął się w tym samym czasie, kiedy rodziła się bulwarowa prasa, czuliśmy na sobie straszną presję.

Wygląda na to, że stara miłość nie rdzewieje, a powodem rozstania był zbyt duży nacisk ze strony mediów. Teraz są już przyzwyczajeni do życia w blasku fleszy i potrafią funkcjonować obok plotek, które są częścią show biznesu. Czy nauczeni doświadczeniem Jennifer Lopez i Ben Affleck dadzą sobie drugą szansę? 

Jennifer Lopez i Ben Affleck - ceremonia wręczenia Oscarów 2003, foto: ONS

Jennifer Lopez i Ben Affleck dadzą sobie kolejną szansę?

Ben Affleck i Jennifer Lopez rozstali się z winy mediów?

Ben Affleck i Jennifer Lopez rozstali się z winy mediów?


Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×