Szukaj

Milla Jovovich jest w ciąży! Gwiazda pokazała ogromny ciążowy brzuch! Który to miesiąc?

Milla Jovovich jest w ciąży

Milla Jovovich jest w ciąży

Milla Jovovich jest w ciąży. Gwiazda tą radosną wiadomością pochwaliła się na Instagramie. Zobacz, jak wygląda i jak na jej wpis zareagowali internauci. 

Milla Jovovich, to amerykańska aktorka która na swoim koncie ma wiele prestiżowych ról. Zagrała w kultowych produkcjach takich jak m.in. Resident Evil, Piąty element, Joanna D’Arc. Okazuje się, że na gwiazdę ponownie czeka znacznie ważniejsza rola – niedługo po raz drugi zostanie mamą.

Tą radosną informacją Jovovich pochwaliła się w sieci. Na swoim Instagramie opublikowała zdjęcie, na którym nie da się przeoczyć ciążowych krągłości. Okazuje się, że aktorka jest w 13 tygodniu ciąży i dopiero teraz zdecydowała się nie ukrywać błogosławionego stanu. Dlaczego? Wszystko przez fakt, że Milli nie udało się donosić poprzedniej ciąży i poroniła. Właśnie dlatego rozwój maleństwa przez przyszłą mamę jest bardzo kontrolowany:

Po tym jak 13 tygodni temu dowiedziałam się, że jestem w ciąży, miałam mieszane uczucia, które wahały się od całkowitej radości, do całkowitego przerażenia – przyznała szczerze gwiazda. Z powodu mojego wieku i utraty ostatniej ciąży nie chciałam zbyt szybko przywiązać się do tego potencjalnego dziecka. To oczywiście nie było zabawne. W ciągu ostatnich miesięcy wraz z moją rodziną, spędziliśmy sporo czasu w gabinetach lekarskich, czekając na wyniki różnych testów. Spędzałam sporo czasu w gabinetach – dodała aktorka.

Na szczęście jednak wszystko zakończyło się szczęśliwie, a  Jovovich wkrótce będzie mogła kolejny raz doświadczyć uroków macierzyństwa:

Dzięki Bogu, że wszystko jest jasne. Dowiedzieliśmy się, że zostaliśmy pobłogosławieni kolejną dziewczynką. Wysyłam Wam wszystkim dużo miłości i będę was informowała na bieżąco o postępie ciąży.

Pod wpisem niemal natychmiast zaczęły się pojawiać komentarze, a internauci w kierunku przyszłej mamy, skierowali sporo słów wsparcia:

  • Cieszę się razem z Tobą. Gratulacje!
  • Będziesz dobrą mamą. Trzymam kciuki za szczęśliwe rozwiązanie.
  • Jakie dobre wiadomości! Doskonale się sprawdzisz w tej roli.

Dodajmy, że ojcem dziecka jest mąż gwiazdy – Paul Anderson. Para wychowuje już córkę Ever Gabo. Serdecznie gratulujemy!

View this post on Instagram

Knocked up again.???? After I found out I was pregnant 13 weeks ago, I had a mixture of feelings ranging between complete joy and utter terror. Because of my age and losing the last pregnancy I didn’t want to get attached to this potential baby too quickly. That was obviously not fun and the last few months have been my family and I living on pins and needles waiting for a slew of different test results to come in and spending most of our time in doctors offices. Thank goodness we’re in the clear AND we found out that we’ve been blessed with another girl!???????????? Anyway, wish me and my baby luck! I send you all a lot of love and I’ll keep you posted on my progression! Xoxo m❤️

A post shared by Milla Jovovich (@millajovovich) on

Zobacz: Joanna Moro w bikini pokazała ciążowe krągłości w pełnej okazałości! Już nie ukrywa brzuszka! „Korzystam z uroków ciąży” [WIDEO]

Zobacz: Joanna Moro właśnie potwierdziła doniesienia o ciąży! Pokazała się stroju kąpielowym. Patrzymy na brzuch – jaka piękna piłeczka!

Zobacz: Trzynasty wnuk Lecha Wałęsy w drodze. Córka byłego prezydenta jest w ciąży!


Milla Jovovich jest w ciąży

Milla Jovovich jest w ciąży

Milla Jovovich - Gala AmfAR, Cannes 2019

Milla Jovovich - Gala AmfAR, Cannes 2019

Milla Jovovich - amfAR 2018

Milla Jovovich - amfAR 2018

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×