Szukaj

Miley Cyrus boleśnie podsumowała Liama Hemswortha. Dlaczego był złym mężem? Jej słowa wywołały burzę w mediach

Miley Cyrus w ostrych słowach o Liamie Hemsworth'cie

Miley Cyrus w ostrych słowach o Liamie Hemsworth'cie

Miley Cyrus i Liam Hemsworth rozwiedli się, co było ogromnym zaskoczeniem, bo uchodzili za zgrana parę. Dzisiaj on układa sobie życie z inna kobietą, a gwiazda rozgrzewa sieć związkiem z Codym Simpsonem. Niedawno jednak piosenkarce puściły nerwy i zwyzywała byłego męża.

Miley Cyrus Liam Hemsworth uchodzili za idealną parę. Gdziekolwiek się pojawiali, błyskawicznie przyciągali uwagę tłumów. Zaledwie osiem miesięcy po ślubie okazało się, że nie są już razem. Do tej pory piosenkarka nie komentowała swojego małżeństwa, niedawno jednak puściły jej nerwy i nazwała rzeczy po imieniu. Ostro, w stylu Miley.

Zobacz: Nowe doniesienia na temat rozstania Miley Cyrus i Liama Hemswortha! Głos zabrała menadżerka gwiazdy

Miley Cyrus – ostro o byłych mężczyznach. Co powiedziała o Liamie Hemsworth’cie?

Do tej pory Miley tylko raz odniosła się do swojego, zakończonego już, małżeństwa, wtedy, w oświadczeniu na Instagramie była bardzo delikatna. Wyznała, że zawsze będzie kochać byłego  męża, ale nie mogą być razem, bo jest im zwyczajnie nie po drodze.

Jednak niedawno puściły jej nerwy. Pewnie dlatego, że to na niej ciągle wieszano przysłowiowe psy, robiąc z Liama Hemswortha chodzący ideał i żałując go na każdym kroku. Oskarżano Cyrus o to, że opuściła go,  a on chciał dla niej jak najlepiej.

Tymczasem dziś Miley, która związała się już z młodszym od siebie o 4 lata Codym Simpsonem, ostro krytykuje swego byłego męża.

Na Instastory oskarżyła wszystkich swoich byłych, a więc głównie ex męża o to, że zachowują się jak, cytując jej wypowiedź:  f**ty. Miley użyła obraźliwych, ostrych słów. Musiał jej ktoś mocno zajść za skórę. Czyżby właśnie Liam?

Cyrus ponadto wyjaśniła, że homoseksualne związki, w które wchodziła, wynikały z tego, że przestała wierzyć, że istnieją jeszcze mężczyźni, którzy nie są f**tami.

Nie musicie być homoseksualni, są jeszcze fajni faceci z ja*ami, musicie ich tylko znaleźć. Musicie znaleźć fi*ta, który nie jest **jem – wiecie, o co chodzi – powiedziała Miley.

Miley Cyrus o Codym Simpsonie – co o nim mówi?

Ostatecznie w związkach z osobami tej samej płci też nie znalazła szczęścia. Dopiero jej nowa relacja z Codym Simpsonem sprawiła, że Miley odzyskała wiarę w mężczyzn. Miley Cyrus twierdzi, że jej obecny chłopak,jako jedyny z jej całej masy byłych, posiada jaja i jest prawdziwym mężczyzną, na którego zawsze można liczyć.

Myślałam, że wszyscy faceci to zło. Okazuje się, że są jeszcze mężczyźni, którzy mają ja*a. Poznałam do tej pory tylko jednego, to ten, który teraz jest ze mną – powiedziała Cyrus.

Nie poddawajcie się. Są jeszcze dobrzy mężczyźni – wygłosiła apel do fanek.

Miley Cyrus i Cody Simpson

Zobacz: Miley Cyrus i Liam Hemsworth rozstali się! Gwiazda zostawiła męża dla… znanej blogerki?! Namiętne zdjęcia mają być dowodem

W naszej galerii zdjęcia Miley z byłym mężem i obecnym chłopakiem.

 


Liam Hemsworth i Miley Cyrus

Liam Hemsworth i Miley Cyrus

Miley Cyrus i Liam Hemsworth - nowe zdjęcia ze ślubu

Miley Cyrus i Liam Hemsworth - nowe zdjęcia ze ślubu

Liam Hemsworth i Miley Cyrus - Vanity Fair Oscar Party 2018

Liam Hemsworth i Miley Cyrus

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×