Szukaj

Miley Cyrus na Super Bowl 2021 rozgrzała publiczność do czerwoności. W cekinowych strojach wyglądała jak milion dolarów [WIDEO]

Miley Cyrus - Super Bowl 2021

Miley Cyrus - Super Bowl 2021

Super Bowl 2021: Występ Miley Cyrus przeszedł do historii. Gwiazda dała czadu, wykonując swoje największe przeboje. Takiego show jeszcze nie widzieliśmy.

Finał Super Bowl 2021 za nami. Był to jedyny mecz, który cieszy się tak wielką popularnością. Amerykanie kochają football, dlatego też podczas corocznego wydarzenia tłumnie gromadzą się na trybunach oraz przed ekranami telewizorów. Finał Super Bowl, który odbył się w 2011 roku, miał największą oglądalność w historii. Transmisję obejrzało 111 milionów widzów. Podczas wydarzenia można nie tylko obejrzeć świetną grę, ale i koncerty największych gwiazd.

Podczas tegorocznych rozgrywek na scenie zaprezentowała się Miley Cyrus. Wokalistka wykonała swoje największe przeboje dla gości honorowych NFL. Wystąpiła dla pracowników służby zdrowia z miasta Tampa i całego kraju. O tym, że pojawi się podczas finału Super Bowl 2021 poinformowała za pomocą Instagrama:

SUPER BOWL LV!!! Będę tam na TIKTOK TAILGATE!!! Nie mogę się doczekać mojego występu dla gości honorowych NFL. Wystąpię dla pracowników służby zdrowia z miasta Tampa i całego kraju […].

Po takim show na pewno wrócą do pracy z podwójnymi siłami.

Super Bowl 2021: Występ Miley Cyrus

Podczas show wystąpiła prawdziwa plejada gwiazd. W tym roku hymn wykonali Jazmine Sullivan i Eric Church. Utwór America The Beautiful wykonała H.E.R., a o dobry nastrój w czasie rozgrywek zadbał The Weeknd. Nie mogło zabraknąć także Miley Cyrus, która w niedzielny wieczór wykonała swoje największe przeboje na Raymond James Stadium w Tampie w stanie Floryda. Publiczność oraz widzowie mieli okazję usłyszeć utwory z jej najnowszego albumu Plastic Hearts, a także inne znane piosenki takie jak m.in. Party in the U.S.A., We Can’t Stop oraz Wrecking Ball.

Podczas występu nie zabrakło jej największego przeboju The Climb, który nie tylko dodał otuchy medykom, ale i poprawił nastroje wszystkich widzów zgromadzonych przed ekranami telewizorów. Artystka zadbała również o oprawę artystyczną. Do każdego utworu wykonała skomplikowaną choreografię, która robiła piorunujące wrażenie.

Gwiazda zaprezentowała się w glam-rockowej wersji tradycyjnego stroju cheerleaderek, który od razu przykuwał uwagę. Tego wieczoru wyglądała jak milion dolarów. Strój składał się z krótkiego topu, wysadzanego cekinami, a także skórzanej czarno-różowej plisowanej spódniczki mini. Sięgnęła po parę błyszczących nakolanników, a także ciemne buty na obcasie.

Na scenie pojawiła się również w drugiej stylizacji, w którą przebrała się w połowie występu. Gdy powitała na scenie ikonę rocka Joan Jett, miała na sobie cekinową koszulkę piłkarską z poduszkami na ramionach i dopasowanymi spodniami. Do tego zdecydowanie sportowego zestawu dodała parę butów na obcasie. Tak, jak niemal podczas każdego publicznego wystąpienia, odkryła kawałek zgrabnego ciała. Miley znajduje się teraz w szczytowej formie, co widać już na pierwszy rzut oka.

Poniżej możecie obejrzeć cały występ Miley Cyrus.

 


Miley Cyrus - Super Bowl 2021

Miley Cyrus - Super Bowl 2021

Miley Cyrus - Super Bowl 2021

Miley Cyrus - Super Bowl 2021

Miley Cyrus - Super Bowl 2021

Miley Cyrus - Super Bowl 2021

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×