Szukaj

Miley Cyrus w żałobie: „To była niezrównana miłość”. Nowotwór okazał się silniejszy

Miley Cyrus

Miley Cyrus

Miley Cyrus pożegnała przyjaciela, ukochanego psa, który przegrał walkę z nowotworem. O swojej stracie poinformowała w mediach społecznościowych.

Miley Cyrus zdobyła popularność jako główna bohaterka serialu Hannah Montana, który w latach 2006-2011 pojawiał się na antenie Disney Channel. Produkcja odniosła ogromny sukces na całym świecie.

Pod koniec 2008 roku gwiazda zaczęła zmieniać swój wizerunek na nieco bardziej dojrzały. To właśnie wtedy pojawiła się na planie filmu Ostatnia Piosenka, gdzie poznała Liama Hemswortha. Kilka lat później, po serii rozstań i powrotów, para się pobrała. Ich małżeństwo przetrwało zaledwie kilka miesięcy.

To piosenkarka złożyła wniosek o rozwód. Jak wytłumaczyła w programie The Howard Stern Show, gdy pożar dotarł do ich wspólnej posiadłości w Malibu, negatywnie odbiło się to na ich relacji:

Miałam tak wiele i wszystko nagle zniknęło. Każda piosenka, którą napisałam, powstała w tym domu. Każde zdjęcie, które dali mi rodzice, wszystkie moje scenariusze, straciłam wszystko. I tak próbując poskładać to z powrotem, zamiast już wtedy sobie odpuścić, pobiegłam w kierunku ognia. Chociaż wiedziałam, że nie jest to właściwe, trzymałam się tego, co zostało z tego domu, czyli mnie i jego.

Miley Cyrus pożegnała ukochanego psa

Miley Cyrus w posiadłości w Malibu stworzyła wyjątkową piosenkę, którą napisała dla swojego przyjaciela, psa Mary Jane. Niedawno czworonożny towarzysz piosenkarki przegrał walkę z rakiem. Gwiazda o swojej stracie poinformowała w social mediach:

Każdy mnie zna, wie, że moim najlepszym przyjacielem na całym świecie jest uratowana mieszanka pitbulla o imieniu Mary Jane. U MJ zdiagnozowano raka ponad rok temu… i od tego czasu wiele guzów. Powiedziano mi, że nie wiadomo, kiedy odejdzie. Radzono więc cieszyć się każdą sekundą i delektować jej towarzystwem.

W dalszej części wpisu Cyrus podkreśla, że Mary Jane była dla niej więcej niż tylko członkiem rodziny:

 To było coś więcej niż przyjaciel czy członek rodziny. Coś tak innego, że nie można tego zdefiniować. To była niezrównana miłość.

Właśnie dlatego stworzyła dla niej utwór:

Napisałam tę piosenkę w Malibu lata temu na fortepianie w domu, którego już nie ma. O moim psie Mary Jane, którego też nie ma. Z biegiem czasu wiele się zmieniło. Głównie ja. Muzyka jest moim lekarstwem. Ta piosenka kręci się wokół straty i bólu serca. Czego obecnie doświadczam po odejściu Mary Jane  – napisała Miley Cyrus.

Internauci w komentarzach próbują dodać piosenkarce otuchy i wspierają ją w tym trudnym dla niej czasie.


Miley Cyrus poinformowała o stracie ukochanego psiaka

Miley Cyrus poinformowała o stracie ukochanego psiaka

Miley Cyrus pożegnała przyjaciela

Miley Cyrus pożegnała przyjaciela

Miley Cyrus pożegnała przyjaciela

Miley Cyrus pożegnała przyjaciela

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×