Miley Cyrus opublikowała bardzo odważne zdjęcia. Każda inna gwiazda zrobiłaby wszystko, żeby je ukryć przed światem

Miley Cyrus

Miley Cyrus

Miley Cyrus opublikowała odważne zdjęcia. Niekoniecznie są one powodem do dumy. Jakie to fotki i co napisała gwiazda?

Miley Cyrus na ekranie zadebiutowała już jako dziewięciolatka. W 2006 roku, gdy otrzymała tytułową rolę w disnejowskim serialu Hannah Montana, stała się bardzo popularna. Wyglądała wtedy, jak kopia swojej matki chrzestnej, królowa country Dolly Parton. Dorastając na oczach milionów widzów, przeobraziła się w dziewczynę z pazurem, a niedługo przed wydaniem piosenki Wrecking Ball zaprezentowała światu zupełnie nowe oblicze – stała się ostrą punkówą.

Kolejne miesiące upływały pod znakiem skąpych strojów. W 2017 roku wydawało się, że złagodniała, ale szybko ponownie narzuciła skórzane spodnie. Obecnie jest już uznawana za diwę, jak te z lat 80.

Jej droga jest naznaczona skandalami, licznymi romansami i tym, że niejednokrotnie widziano ją po nadużyciu alkoholu czy innych używek. Obecnie deklaruje, że jest trzeźwa. Skupiła się na życiu zawodowym, a po rozstaniu z Codym Simpsonem nie słychać o żadnej nowej miłości wokalistki.

W sobotę opublikowała jednak serię szokujących zdjęć. Każda inna gwiazda wolałaby je ukryć przed światem.

Miley Cyrus pokazała odważne zdjęcia

Miley Cyrus nie zwykła milczeć gdy ma coś do powiedzenia, a już na pewno nie ma dla niej tematów tabu. Nagość, nawet najbardziej intymne zwierzenia czy publiczne okazywanie uczuć kolejnym partnerom to dla niej norma. Odważnie wypowiedziała się na temat swoich problemów z używkami.

Kiedy rozwodziła się z Liamem Hemsworthem także mówiła, co jej leży na sercu, ale tak, by nie urazić męża. Szybko pocieszyła się w ramionach Kaitlynn Carter, a potem Codyego Simpsona, ale i te relacja nie przetrwały.

O swoim bujnym życiu uczuciowym opowiedziała w podcaście. Bez zahamowań wyznała, że od zawsze pociągają ja kobiety:

Pociągały mnie dziewczyny znacznie wcześniej niż faceci. Kiedy miałem 11 lat, myślałam, że Myszka Minnie jest super za***sta. (…) Kiedy po raz pierwszy z kimś się spotykałam, była to dziewczyna – mówiła.

Zaskoczyła wszystkich wyznaniem, że dziewictwo straciła ze swoim byłym mężem:

Nie poszłam na całość z kolesiem dopóki nie skończyłam 16 lat – to nie był Nick Jonas, ale w końcu poślubiłam tego faceta. Więc to dość szalone – powiedziała.

Miley nie ma nic do ukrycia. Świadczy o tym także jej najnowszy post. Z okazji Dnia Kota. Opublikowała serię zdjęć, które inne gwiazdy raczej chciałby ukryć przed światem i napisała. Użyła gry słów, gdyż po angielsku słowo pussy można tłumaczyć także jako kiciuś.

It’s Cat-urday but don’t be a pussy! (Jest Dzień Kota – ale ty nie bądź ci**ką).

Zdjęcia, które pokazała, są bardzo odważne i niekoniecznie pokazują ją w dobrym świetle. Jednak kto zna Miley ten wie, że ona nic sobie z tego nie robi.


Miley Cyrus - post z okazji Dnia Kota

Miley Cyrus - post z okazji Dnia Kota

Miley Cyrus - post z okazji Dnia Kota

Miley Cyrus - post z okazji Dnia Kota

Miley Cyrus - post z okazji Dnia Kota

Miley Cyrus - post z okazji Dnia Kota

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×