Szukaj

Miley Cyrus dała popalić Liamowi zaraz po ślubie! Niewygodne fakty wyszły na jaw

Miley Cyrus i Liam Hemsworth rozstali się

Miley Cyrus i Liam Hemsworth rozstali się

Miley Cyrus i Liam Hemsworth niedawno ogłosili decyzję o separacji. Co popsuło ich związek? Znajomi pary nie mają w tej kwestii najmniejszych wątpliwości. Zobacz, co zdradzili w kolorowej prasie. 

Miley Cyrus i Liam Hemsworth wydawali się być małżeństwem niemal idealnym. Od momentu, w którym para osiem miesięcy temu wzięła ślub, stanowiła zainteresowanie kolorowej prasy. Niestety historia ich miłości raczej nie będzie miała szczęśliwego zakończenia – zakochani niedawno ogłosili informację o separacji.

Zobacz: Liam Hemsworth dosadnie skomentował bolesne rozstanie z Miley Cyrus! Przekazał bardzo ważną wiadomość

Chociaż partnerzy nie podali oficjalnego powodu rozstania i unikają komentowania całej sytuacji w mediach, mówi się, że wpływ na nie miało zachowanie piosenkarki. To ona podobno nie chciała się ustatkować i bardzo szybko wróciła do starego stylu życia.

Jak informuje zagraniczna prasa, Liam nie mógł znieść faktu, że Miley wróciła do swoich dawnych przyzwyczajeń. Amerykańska gwiazda w grudniu, czyli chwilę po ślubie, wpadła w rytm imprezowania, co bardzo nie podobało się jej mężowi.

Liam ma dość poniżenia. Miley, w sposób w jaki się zachowuje, utwierdza go w tym, żeby nie wrócić. Gdy tylko wzięli ślub, ona wróciła do imprezowania. Chociaż już wcześniej ze sobą zrywali, tym razem zrobili to naprawdę – przyznały osoby z otoczenia pary w rozmowie z New Weekly Magazine.

Zobacz: Miley Cyrus zadała bolesny cios Liamowi Hemsworthowi! Mąż gwiazdy skomentował jej lesbijski romans

Podobno nie tylko aktor, ale także jego rodzina mają dość sposobu, w jaki Miley traktuje ukochanego. Jak twierdzą dziennikarze The Sun, najbliżsi Liama są zaniepokojeni tym, że mężczyzna jeszcze kiedyś może pogodzić się z dawną ukochaną:

Ich związek był toksyczny o wiele za długo. Nie mają być razem – uważają najbliżsi aktora.

Chociaż para dopiero niedawno ogłosiła separację, o końcu ich miłości mówi się od dawana. Dodajmy, że małżonkowie ostatni raz razem pokazali się 9 lipca. Wyglądali zdecydowanie na nieszczęśliwych.

Zobacz: Miley Cyrus przerwała milczenie po rozstaniu z mężem! Potwierdziła plotki o związku z kobietą?

 


Miley Cyrus i Liam Hamsworth – MET Gala 2019, oboje ubrani przez: Yves Saint Laurent

Miley Cyrus i Liam Hamsworth – MET Gala 2019, oboje ubrani przez: Yves Saint Laurent

Miley Cyrus i Liam Hemsworth - światowa premiera Avengers

Miley Cyrus i Liam Hemsworth - światowa premiera Avengers

Miley Cyrus, Liam Hemsworth - after party Vanity Fair, Oscary 2019

Miley Cyrus, Liam Hemsworth - after party Vanity Fair, Oscary 2019

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×