Szukaj

Miley Cyrus przeszła radykalną metamorfozę. Nie tylko drastycznie ścięła włosy, ale także bardzo je rozjaśniła

Miley Cyrus - nowa fryzura

Miley Cyrus - nowa fryzura

Miley Cyrus skróciła i rozjaśniła włosy. Efektem swojej metamorfozy pochwaliła się w sieci, tym razem dzieląc swoich fanów. Dlaczego? Zobacz nowe zdjęcia gwiazdy. 

Miley Cyrus, od wielu lat jest amerykańską aktorką i piosenkarką. Kiedy zaczynała karierę, była dzieckiem, dorastała więc na oczach swoich fanów. Nic więc dziwnego, że w kolejnych latach udało jej się zgromadzić wielu sympatyków na całym świecie.

W ostatnich miesiącach większym zainteresowaniem niż zawodowe projekty, cieszy się jej życie prywatne. Zwłaszcza, że tam sporo się dzieje. Cyrus nie tylko poślubiła Liama Hemswortha, którego rzuciła dla Kaitlynn Carter. Związek pań także nie przetrwał długo. Kiedy wydawało się, że przez chwilę Miley będzie singielką, związała się z Codym Simpsonem, australijskim piosenkarzem.

Miley Cyrus zmieniła fryzurę. Jak wygląda?

Na ten moment w ich związku układa się doskonale, czego dowodem może być fakt, że artysta ma na tapecie zdjęcie z dzieciństwa swojej ukochanej. Czy wkrótce zastąpi je nową fotografią? Cyrus przeszła radykalną metamorfozę. Ścięła włosy, w czym pomogła jej mama Trish, która pochwaliła się wszystkim w sieci.

To jednak nie koniec rewolucji. Serialowa Hannah Montana bardzo rozjaśniła włosy, czego także nie udało się jej utrzymać w tajemnicy. Zdjęcie efektu metamorfozy błyskawicznie obiegło media i podzieliło fanów artystki.

Spora grupa fanów twierdziła, że w nowej fryzurze wygląda świetnie, znaleźli się też tacy, którzy przyznawali, że wygląda w niej dziwnie:

  • Powinnaś pofarbować włosy na brąz, a nie rozjaśniać. Teraz wygląda to okropnie i dziwnie.
  • Uwielbiam Cię w blondzie. Świetnie wyglądasz.
  • To naprawdę Ty? Tragedia.
  • Moja idolka. W każdych włosach wyglądasz tak samo dobrze.
  • Najlepsza, najpiękniejsza, najwspanialsza. Super.

Zobacz: Miley Cyrus znowu bierze się za kobiety! Tym razem celuje w jedną z najseksowniejszych lesbijek w Hollywood!


Miley Cyrus tatuaż

Miley Cyrus tatuaż

Miley Cyrus trafiła do szpitala

Miley Cyrus trafiła do szpitala

Miley Cyrus w szpitalu z zapaleniem migdałków

Miley Cyrus w szpitalu z zapaleniem migdałków

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×