Szukaj

Tak mieszka siostra Roberta Lewandowskiego. Balkon zmieniła w bajeczny ogród

Milena Lewandowska-Miros z Robertem Lewandowskim

Milena Lewandowska-Miros z Robertem Lewandowskim

Milena Lewandowska-Miros na Instagramie pokazała zdjęcia z metamorfozy swojego balkonu. Tak wypełnia czas w oczekiwaniu na maluszka. 

Milena Lewandowska-Miros to piękna, starsza siostra Roberta Lewandowskiego. Chociaż przez lata była zawodniczką w siatkarskiej drużynie AZS Politechniki Warszawskiej, postanowiła zakończyć karierę sportową i skupić się na życiu rodzinnym. W 2014 roku wyszła za mąż za Radosława Mirosa, właściciela firmy odzieżowej. Od tamtej pory para stanowi zgodne i szczęśliwe małżeństwo.

Oboje wychowują synka Leona, którego ojcem chrzestnym jest jej znany brat. Jednak rodzina Lewandowskich już niedługo po raz kolejny się powiększy, gdyż Milena jest aktualnie w drugiej ciąży. Choć do pewnego momentu unikała komentarzy odnośnie kolejnego potomstwa, to miesiąc temu zdecydowała się opublikować na Instagramie pokaźny ciążowy brzuszek. Zrobiła to przy okazji obchodów Dnia Matki.

Milena Lewandowska-Miros urządziła na swoim balkonie bajeczny ogród

Od tego momentu siostra Lewandowskiego nie ukrywa, że spodziewa się kolejnego dziecka. Chociaż jego płeć i imię wciąż utrzymuje w tajemnicy, to bardzo chętnie dzieli się z obserwatorami zdjęciami pokazującymi jej obecny stan. Ostatnia sesja zdjęciowa spotkała się z zachwytem wśród fanów.

Dziś Milena postanowiła pokazać, czym zajmuje się w wolnych chwilach. Zapewne to zajęcie umila jej czas, gdy z niecierpliwością czeka na rozwiązanie i przyjście na świat maluszka. Przyszła mama zajęła się balkonem, który przemieniła w bajeczny ogród. Na pokazanych zdjęciach widzimy efekt przed i po metamorfozie. Jest naprawdę rewelacyjnie. Rodzina na pewno będzie spędzać na nim wspólne wieczory.

Mój zewnętrzny salon jest już prawie gotowy – napisała.

Zaprezentowany balkon nie jest jeszcze w pełni gotowy. Milena zamierza wprowadzić jeszcze drobne poprawki. Jednak już teraz całość prezentuje się świetnie i niezwykle klimatycznie. Widzimy tu stonowane barwy i bardzo modne odcienie szarości. Nie zabrakło także komfortowego siedziska i kącika pełnego zieleni.

Jesteśmy pod wrażeniem jej zdolności.


Balkon Mileny Lewandowskiej przed metamorfozą

Balkon Mileny Lewandowskiej przed metamorfozą

Balkon Mileny Lewandowskiej po metamorfozie

Balkon Mileny Lewandowskiej po metamorfozie

balkon po metamorfozie

balkon po metamorfozie

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×