Cichopek i Kurzajewski uczcili Mikołajki wspólnym zdjęciem! Inne gwiazdy też pokazały więcej niż zwykle. Zebraliśmy najlepsze fotki

Mikołajki 2022 zdjęcia gwiazd

Mikołajki 2022 zdjęcia gwiazd

Kasia Cichopek i Maciej Kurzajewski pokazali mikołajkowe zdjęcie, a w ślad za nimi poszły inne gwiazdy. Instagram zalała fala pięknych zdjęć. Wybraliśmy dla was te najpiękniejsze.

Kasia Cichopek i Maciej Kurzajewski już nie ukrywają, że są razem. Zakochani w październiku potwierdzili swój związek i właśnie wtedy do sieci trafiło ich pierwsze wspólne zdjęcie. Nie da się ukryć, że nowy medialny związek wzbudza ogromne zainteresowanie fanów. Ci z wielką ciekawością wypatrują kolejnych informacji o zakochanych, a w ostatnim czasie wydało się, że są już po zaręczynach i na poważnie planują wspólną przyszłość.

Coraz odważniej też publikują kolejne zdjęcia. Razem pojawili się na 70-leciu TVP i zaliczyli wspólny debiut na czerwonym dywanie. Po kolejnych nagraniach Pytania na śniadanie opuszczają studio Telewizji Publicznej, trzymając się za ręce, a mikołajki to kolejny dzień, który zakochani uczcili wspólną fotografią. Pozostałe gwiazdy także pokazały w sieci, jak świętują.

Mikołajki 2022: gwiazdy pokazały jak świętują

Mikołajki każdego roku to święto, które zdecydowanie widać na Instagramie. 6 grudnia gwiazdy chętnie publikują kolejne zdjęcia, na których możemy zobaczyć, jak spędzają ten dzień. O poranku z widzami Dwójki przywitali się Kasia Cichopek i Maciej Kurzajewski, którzy razem poprowadzili Pytanie na śniadanie. Zakochani zapozowali też do wspólnej fotografii z Mikołajem. Prezenterka złożyła też życzenia widzom.

Kochani! Wszystkiego najlepszego z okazji Mikołajek. Czy odwiedził już Was Święty Mikołaj?

Joanna Opozda również już od samego rana uraczyła fanów całą serią fotografii z uroczym synkiem. To pierwsze mikołajki, które spędza razem z uroczym Vincentem. Na chłopca oczywiście czekał prezent, a jej urocza suczka pomeranian wbiła się w zabawny strój.

 Dziś Marilyn robi za Mikołaja, a u Was kto dostępuje tego zaszczytu? 

W sieci sporo gwiazd pokazało jak spędza ten wyjątkowy dzień. Zdjęcia z okazji 6 grudnia opublikowali: Sylwia Bomba, Piotr Żyła, Ewelina Lisowska, Ewa Drzyzga, Agnieszka Woźniak-Starak, Ewa Wachowicz, Marek Kaliszuk, Anna Popek, Marcela Leszczak, Ata Postek, Małgorzata Rozenek.

Wszystkie fotografie zobaczycie  w naszej galerii.


Joanna Opozda z synkiem Vincentem

Joanna Opozda z synkiem Vincentem

Vincent Królikowski - syn Joanny Opozdy

Vincent Królikowski - syn Joanny Opozdy

Vincent Królikowski - syn Joanny Opozdy

Vincent Królikowski - syn Joanny Opozdy

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×