Tak jurorzy świętowali zwycięstwo Mikołaja Śmieszka w „Top Model”. Co działo się po zakończeniu show?

Mikołaj Śmieszek

Mikołaj Śmieszek

Finał Top Model już za nami. Wielkim zwycięzcą 9. edycji okazał się Mikołaj Śmieszek. Jak jego wygraną oceniają jurorzy show? Co piszą na swoich profilach?

Top Model jest jednym z najpopularniejszych telewizyjnych formatów w Polsce. Każdy kolejny sezon gromadzi przed telewizorami sporą publiczność. Wczoraj swój finał miała już 9. edycja, w której widzowie mogli wybrać tego, kto będzie mógł zrobić wielką karierę w świecie mody. Na zwycięzcę czekały dwie prestiżowe nagrody. Pierwsza z nich to czek o wartości 100 tys. złotych, druga natomiast to kontrakt z dużą agencją modelek i modeli. Dodatkowo laureat głównej nagrody pojawi się na okładce magazynu Glamour.

Wczorajszy wieczór zdecydowanie był jednym z najbardziej sensacyjnych w całej dotychczasowej historii widowiska. Na kilkanaście godzin przed rozpoczęciem odcinka na żywo do mediów trafiły informacje o tym, że jeden z czterech finalistów ma bardzo mroczną przeszłość. Dominic D’Angelica został natychmiast usunięty z show, o czym stacja TVN poinformowała na swoim Instagramie. O tytuł Top Model 9. edycji zawalczyła pozostała trójka uczestników: Weronika Kaniewska, Mikołaj Śmieszek i Patrycja Sobolewska.

Mikołaj Śmieszek wygrał Top Model. Co na to jurorzy?

Do tej pory w programie to jurorzy mieli decydujący głos, co do tego, kto będzie dalej mógł walczyć o zwycięstwo. W finale jednak o wyniku decydowali również widzowie. Głosami publiczności program zwyciężył Mikołaj Śmieszek. Jak finał komentują eksperci Top Model? Na Instagramie zamieścili mnóstwo zdjęć, na których pokazują, jak świętowali sukces 19-latka z Rabki-Zdroju.

Joanna Krupa przed kamerą Jastrząb Post opowiedziała, jak ocenia wszystkich finalistów. Zdradziła również, co myśli o dalszej karierze Mikołaja w show-biznesie.

Mikołaj ma fajną osobowość, jest ładny. Zależy od agenta i od niego co będzie dalej. Przyszłość wygląda tak, że social media zawsze będą na topie. Jak on będzie dalej na swoich social mediach dobrze pracować i klienci będą go lubić, ludzie będą go lubić, to będzie miał szanse i jak pandemia powoli się skończy, to będzie mógł iść w wielki świat. Ale na razie jest dziwny rok. Może się okazać, że nie będzie miał tej szansy, co miałby rok temu.

Po zwycięstwie Mikołaja jurorzy programu zamieścili posty w social media, na których gratulują mu zwycięstwa. Dawid Woliński nie chciał nikogo pominąć, dlatego każdemu z trzech finalistów postanowił poświęcić oddzielny wpis. Zwycięzcę określił mianem bohatera wieczoru.

Dziwne foto, ale z @smieszekmikollaj normalne foty nie wychodzą. Małymi kroczkami do WIELKIEGO FINAŁU – bohater wieczoru. Kto głosował na Mikołaja? Przyznać się.

Również fotograf Marcin Tyszka postanowił skomentować w social mediach wczorajszy wieczór. Na swoim profilu dodał zdjęcie z Mikołajem i pogratulował mu pierwszego miejsca.

I jest nasz winner! @smieszekmikollaj. Dzięki Waszym głosom 🤗@topmodelpolskatvn

Prowadzący show Michał Piróg także pokusił się o kilka słów skierowanych w stronę zwycięzcy. Na jego Instagramie pojawiło się wspólne zdjęcie ze Śmieszkiem. Nie napisał zbyt wiele, ale zamieścił kilka emotikonów, które wyrażają więcej niż jakikolwiek komentarz.

Mikołaj 💪🏽💪🏽💪🏽💪🏽 🎉🎉🎉🎉🎊🎊🎊🎊🎊🎊

Jak na razie Kasia Sokołowska nie skomentowała jeszcze w social mediach wczorajszego, bardzo emocjonującego finału. Chociaż odbył się on w cieniu wielkiego skandalu, to trzeba przyznać, że pozytywnych emocji także nie brakowało. Nie da się również ukryć, że Mikołaj był faworytem jury. Podczas oceniania okładkowej sesji uzyskał największą ilość głosów.

A Wy jak oceniacie zwycięstwo Mikołaja?


Dawid Woliński i Mikołaj Śmieszek

Dawid Woliński i Mikołaj Śmieszek

Marcin Tyszka i Mikołaj Śmieszek

Marcin Tyszka i Mikołaj Śmieszek

Michał Piróg i Mikołaj Śmieszek

Michał Piróg i Mikołaj Śmieszek

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×