Koniec z plotkami! Mikołaj Roznerski dawno się tak nie otworzył! W ostatnim wywiadzie opowiedział o żonie i dziecku!

Mikołaj Roznerski żona

Mikołaj Roznerski żona

Mikołaj Roznerski o życiu prywatnym

Mikołaj Roznerski nie miał najłatwiejszego roku. Kolejny miłosny zawód po niespodziewanym rozstaniu z Marceliną Zawadzką bez wątpienia nadszarpnął jego samopoczuciem, bo choć życie zawodowe aktora kwitnie, a jego popularność nie spada, w osobistym trudno mówić o sukcesie.

Mikołaj jest jednym z najbardziej rozchwytywanych mężczyzn w polskim show-biznesie, świetna z niego partia i aż trudno uwierzyć, że nie jest w stanie ułożyć sobie życia u boku żadnej z (naprawdę wielu zainteresowanych) kobiet. Co sam o tym myśli?

Wolałbym osiągnąć sukces prywatny. Chciałbym dawać coś od siebie, ale też dostawać coś w zamian. Po prostu współgrać i uzupełniać się z drugą osobą. Zrobiono ze mnie jakiegoś bawidamka i przyprawiono mi gębę człowieka, który nie może sobie ułożyć życia osobistego. 90 procent tego, co o mnie napisano, to bzdury. Jestem nauczony, że pewnych spraw się nie tyka, więc nie zamierzam dementować niczego, co komuś powiedziała znajoma znajomego, albo mówić, czy to prawda, że się z kimś rozstałem, bo na przykład cały czas przed lustrem stałem. Chcę grać, wychowywać spokojnie syna. Kiedyś na pewno będę miał żonę i więcej dzieci, ale to jest moje życie – wyznał w najnowszym wydaniu Party.

Życie pod lupą na pewno nie jest łatwe, ale wierzymy, że Mikołaj spotka w końcu tę „jedyną” i będzie szczęśliwy zakładając rodzinę.

Życzycie mu tego w 2018 roku?

Telekamery 2018: Znamy wszystkich nominowanych! Michał Szpak, Magda Gessler, Agnieszka Sienkiewicz, Mikołaj Roznerski… Kto jeszcze?

Marcelina Zawadzka pierwszy raz o rozstaniu z Mikołajem Roznerskim! Już wiemy co zniszczyło ich związek!

Święta łączą ludzi! Marcelina Zawadzka i Mikołaj Roznerski życzą wesołych świąt we wspólnym wideo!


Mikołaj Roznerski pokazał zdjęcie z dzieciństwa

Mikołaj Roznerski pokazał zdjęcie z dzieciństwa

Mikołaj Roznerski - spotkanie z twórcami filmu

Mikołaj Roznerski - spotkanie z twórcami filmu "Kobieta Sukcesu" 2017

Mikołaj Roznerski - TVP, ramówka jesień 2017

Mikołaj Roznerski - TVP, ramówka jesień 2017

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×