Szukaj
Szukaj
Dziś poniedziałek, 23.04.2018

Koniec z plotkami! Mikołaj Roznerski dawno się tak nie otworzył! W ostatnim wywiadzie opowiedział o żonie i dziecku!

Mikołaj Roznerski żona


Mikołaj Roznerski o życiu prywatnym

Mikołaj Roznerski nie miał najłatwiejszego roku. Kolejny miłosny zawód po niespodziewanym rozstaniu z Marceliną Zawadzką bez wątpienia nadszarpnął jego samopoczuciem, bo choć życie zawodowe aktora kwitnie, a jego popularność nie spada, w osobistym trudno mówić o sukcesie.

Mikołaj jest jednym z najbardziej rozchwytywanych mężczyzn w polskim show-biznesie, świetna z niego partia i aż trudno uwierzyć, że nie jest w stanie ułożyć sobie życia u boku żadnej z (naprawdę wielu zainteresowanych) kobiet. Co sam o tym myśli?

Wolałbym osiągnąć sukces prywatny. Chciałbym dawać coś od siebie, ale też dostawać coś w zamian. Po prostu współgrać i uzupełniać się z drugą osobą. Zrobiono ze mnie jakiegoś bawidamka i przyprawiono mi gębę człowieka, który nie może sobie ułożyć życia osobistego. 90 procent tego, co o mnie napisano, to bzdury. Jestem nauczony, że pewnych spraw się nie tyka, więc nie zamierzam dementować niczego, co komuś powiedziała znajoma znajomego, albo mówić, czy to prawda, że się z kimś rozstałem, bo na przykład cały czas przed lustrem stałem. Chcę grać, wychowywać spokojnie syna. Kiedyś na pewno będę miał żonę i więcej dzieci, ale to jest moje życie – wyznał w najnowszym wydaniu Party.

Życie pod lupą na pewno nie jest łatwe, ale wierzymy, że Mikołaj spotka w końcu tę „jedyną” i będzie szczęśliwy zakładając rodzinę.

Życzycie mu tego w 2018 roku?

Telekamery 2018: Znamy wszystkich nominowanych! Michał Szpak, Magda Gessler, Agnieszka Sienkiewicz, Mikołaj Roznerski… Kto jeszcze?

Marcelina Zawadzka pierwszy raz o rozstaniu z Mikołajem Roznerskim! Już wiemy co zniszczyło ich związek!

Święta łączą ludzi! Marcelina Zawadzka i Mikołaj Roznerski życzą wesołych świąt we wspólnym wideo!

Lubisz Mikołaja Roznerskiego?Komentarzy: 6


Gość | 12 lutego 2018, 22:40

ja lubię toa postać w M Jak Miłość tylko nie lubię co piszą scenaruszenie z filmu bo wiele pokickani w tym filmie.


Gość | 11 stycznia 2018, 16:32

żal mi mikołaja


Gość | 2 stycznia 2018, 16:14

On jest niemadry i za każdym razem mowi co innego


Gośćm | 2 stycznia 2018, 13:52

mikolaj trafia na egoistki , chca wiecej od niego, niz one chca mu same dac , po co szukac zony w shov biznesie mozna sobie znalezc poza , mozna byc zakochanym i zyc szczesliwie


Gość | 2 stycznia 2018, 12:46

A czego i kogo on nie ma dosc. Niestabilny i nieslowny. A potem zdziwiony ze tak mowia. Widać to prawda dkoro tłum mówi….


Gość | 2 stycznia 2018, 12:16

Mikołaj Roznerski to świetny gość . Życzę mu szczęścia w życiu prywatnym i zawodowym. Zasługuje na to. Pozdrawiam.


Dodaj komentarz
×