Mikołaj Roznerki przedstawił fanom swoją „przyjaciółkę”! Wziął ją na kolana i namieszał w sieci. Mnożą się pytania o to, kim jest

Mikołaj Roznerski z Przyjaciółką

Mikołaj Roznerski z Przyjaciółką

Mikołaj Roznerski pokazał nowe zdjęcie na Instagramie. Tym razem przystojniak pozuje z Przyjaciółką na kolanach.

Mikołaj Roznerski zyskał status prawdziwej gwiazdy polskiego kina i seriali, ale wszystko zaczęło się od serialu M jak Miłość. W produkcji gra od wielu lat, a jego kariera rozkręciła się na dobre i zyskał ogromna popularność. Wciela się tam w rolę Marcina Chodakowskiego i od momentu kiedy po raz pierwszy pojawił się na planie, fanki szaleją za przystojniakiem z szelmowskim uśmiechem.

Obecnie Roznerski nie może narzekać na brak kolejnych ofert pracy. Zagrał również w wielu innych popularnych produkcjach, m.in. Na dobre i na złe, Rodzinka.pl, Ojciec Mateusz, Druga szansa, Na Wspólnej czy 39 i pół. Stale też pojawia się na deskach teatru.

Gorąco jest także wokół jego życia prywatnego. Po latach związku rozstał się z Adrianą Kalska, z którą gra w popularnej telenoweli. Ich wątek jest kontynuowany, ku zadowoleniu fanów, a oni udowodnili, że są profesjonalistami i nawet najbardziej intymne sceny nie są dla nich problemem, mimo rozpadu relacji. Oczywiście aktor = natychmiast zaczął być łączony z innymi kobietami, a najwięcej sensacji wzbudza jego rzekoma relacja z tancerką Anną Głogowską. Tancerka tylko nam wyjaśniła, jak to naprawdę wygląda, tak reaguje na plotki o jej relacji z Mikołajem Roznerskim:

Jestem już przyzwyczajona do tego. Cóż mogę więcej powiedzieć. Trudno, niech gadają – powiedziała i zarekomendowała najprzystojniejszego jej zdaniem polskiego aktora.

Mikołaj Roznerski uchodzi za jednego z najprzystojniejszych aktorów w naszym kraju. Otacza go grono wiernych fanek, a on chętnie dzieli się z nimi w mediach społecznościowych kadrami ze swojego życia prywatnego i zawodowego. Tym razem pokazał się z przyjaciółką na kolanach.

Mikołaj Roznerski z Przyjaciółką na kolanach

Mikołaj Roznerski aktywnie prowadzi także profil na Instagramie. Obserwuje go już prawie 600 tys. internautów. To z nimi podzielił się świetnym ujęciem i napisał:

Z Przyjaciółką na kolanach – napisał.

Internautów rozbawił wpis aktora. Piszą, że zdjęcie z mopsikiem jest cudne.

  • Cudna psina.
  • A kim jest ta słodka dama?
  • Piękna niunia.

Jak wam się podoba?


Mikołaj Roznerski z Przyjaciółką

Mikołaj Roznerski z Przyjaciółką

Mikołaj Roznerski

Mikołaj Roznerski

Mikołaj Roznerski i Anna Dereszowska

Mikołaj Roznerski i Anna Dereszowska

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×