Mikołaj Roznerski rozgrzał fanki do czerwoności jednym zdjęciem. „Zawsze chciałem reklamować kąpielówki”. Jest ogień!

Mikołaj Roznerski

Mikołaj Roznerski

Mikołaj Roznerski od samego rana jest aktywny na Instagramie. Aktor rozgrzał fanki jednym zdjęciem. Pokazał swoje umięśnione ciało w całej okazałości. Komplementom nie ma końca. 

Mikołaj Roznerski to aktor, któremu największą popularność przyniósł serial M jak Miłość. W telenoweli gra od wielu lat i dzięki niej jego kariera rozkręciła się na dobre. Wciela się tam w rolę Marcina Chodakowskiego i od momentu kiedy po raz pierwszy pojawił się na planie, fanki za nim szaleją. Teraz nie może narzekać na brak kolejnych ofert pracy. Regularnie pojawia się zarówno na małym jak i dużym ekranie jak i deskach teatru. Ostatnio najwięcej mówi się jednak o nim w kontekście życia prywatnego.

Aktor na planie serialu poznał Adrianę Kalską. Scenarzyści połączyli ich w parę, a uczucie szybko przeniosło się do życia codziennego. Razem pokazywali się branżowych imprezach, gdzie nie szczędzili sobie czułości. Gdy pojawiły się pierwsze wzmianki o kryzysie w ich relacji, fani nie dawali wiary. Dopiero gdy Adriana wydała krótkie oświadczenie o rozstaniu, wszystko było jasne.

Mikołaj Roznerski w samych kapielówkach

Mikołaj Roznerski od lat uchodzi za jednego z najprzystojniejszych aktorów młodego pokolenia. Tuż po rozstaniu z serialową żoną natychmiast zaczęto przypisywać mu romans z Anną Głogowską. Chociaż sami zainteresowani nie poruszają tematu, to kolejne doniesienia kolorowej prasy cały czas nadają kolorów tej sprawie.

Aktor jest bardzo aktywny na Instagramie i codziennie dodaje nowe posty, w których informuje, jak wygląda jego dzień. Piątkowy poranek zaczął od rozgrzania do czerwoności swoich fanek. Wrzucił zdjęcie, które na planie serialu M jak Miłość zrobili mu paparazzi. Serialowy Marcin paradował w samych kąpielówkach.

Zawsze chciałem reklamować kąpielówki. I zareklamowałem te z @mjakmilosc.official, najlepsze są.
A paparazzi zrobił zdjęcie zza trzcin albo sprzed trzcin ☺️
Gdybym wiedział to bym się uśmiechnął.
Pięknego dnia Łobuzy

Ta publikacja oczywiście nie przeszła bez echa. Fanki natychmiast ruszyły z komentarzami, zostawiając pod kadrem swojego ulubieńca mnóstwo ikonek ognia i słów zachwytu. Umięśnione ciało aktora zrobiło na nich spore wrażenie. W naszej galerii znajdziecie więcej zdjęć Marcina podczas kręcenia tej sceny.


Mikołaj Roznerski rozebrał się i wskoczył do wody

Mikołaj Roznerski rozebrał się i wskoczył do wody

Mikołaj Roznerski rozebrał się i wskoczył do wody

Mikołaj Roznerski rozebrał się i wskoczył do wody

Mikołaj Roznerski rozebrał się i wskoczył do wody

Mikołaj Roznerski rozebrał się i wskoczył do wody

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×