Mikołaj Roznerski pokazał zdjęcie z młodości: „Byłem tłuścioszkiem”. Od tego czasu przeszedł niewyobrażalną metamorfozę

Mikołaj Roznerski metamorfoza

Mikołaj Roznerski metamorfoza

Mikołaj Roznerski w młodości wyglądał zupełnie inaczej. Aktor jako dziecko zmagał się z wieloma kompleksami, a teraz nie może odgonić się od fanek, które zasypały jego profil komentarzami. Jak wyglądał zanim został gwiazdą?

Mikołaj Roznerski, to jeden z najprzystojniejszych aktorów w polskim show-biznesie. Fanki masowo wzdychają na widok jego zdjęć. Cóż, trudno się dziwić. Aktor ma piękny uśmiech, wspaniałą muskulaturę i piękny głos. Niestety jego serce jest już zajęte. Wraz z Adrianą Kalską tworzą fantastyczny związek i wygląda na to, że ich miłość doprowadzi ich do ołtarza, gdzie para wymieni się obrączkami i przyrzeknie sobie miłość aż do grobowej deski.

Zobacz: Teraz już tylko czas na ślub! Przełomowa decyzja w związku Mikołaja Roznerskiego i Adriany Kalskiej

Mikołaj Roznerski w młodości zmagał się z chorobą

Niestety nie zawsze było tak kolorowo. Gdy Mikołaj Roznerski był młody, miał wiele kompleksów. Najpierw był lekko okrągły, a później bardzo szczupły. Dzisiaj, patrząc na jego zdjęcia, możemy stwierdzić, że nie wygląda na osobę, dla której sylwetka miałaby być jakimkolwiek powodem do wstydu.

Przestałem jeść. Może chciałem zwrócić na siebie uwagę? Ale długo nikt nie zauważał, że dzieje się coś niepokojącego: zanim zachorowałem, koledzy wołali na mnie „gruby”. Byłem tłuścioszkiem, nie podobałem się dziewczynom. (…) Aż nagle zeszczuplałem i stało się coś nieoczekiwanego: zauważyłem, że jestem inaczej postrzegany. Koleżanki uśmiechały się zalotnie, koledzy przestali się nabijać. Uznałem, że to dobry kierunek: zacząłem liczyć kalorie. Byłem już przeraźliwie chudy – ważyłem 42 kilogramy. Aż zemdlałem i trafiłem do szpitala – wyznał Mikołaj Roznerski w rozmowie z Twoim Stylem.

Gwiazdor spędził ponad rok na leczeniu. W tym czasie przyswajał informacje na temat prawidłowego odżywiania i starał się pokonać strach przed ponownym nabraniem wagi. Choć Mikołaj Roznerski przyznaje, że wygrał z chorobą, to do końca życia będzie miał z tyłu głowy wspomnienia sprzed lat.

Zobacz: Mikołaj Roznerski walczył z paskudną chorobą. Przeszedł przez piekło: “Przez rok leżałem w szpitalu

Stare zdjęcie Mikołaja Roznerskiego

Dziś pochwalił się na swoim Instagramie zdjęciem z 2002 roku. Fanki od razu zaczęły komentować metamorfozę aktora:

  • Z każdym rokiem coraz przystojniejszy.

  • Latka lecą, a Ty jak wino!

  • Lata minęły a błysk w oczach pozostał.

  • Inna osoba. Przykład, że wiek dodaje uroku.

Jak wam się podoba młody Mikołaj Roznerski? 🙂


Mikołaj Roznerski w dzieciństwie - Instagram

Mikołaj Roznerski w dzieciństwie - Instagram

Mikołaj Roznerski w dzieciństwie - Instagram

Mikołaj Roznerski w dzieciństwie - Instagram

Mikołaj Roznerski - Instagram

Mikołaj Roznerski - Instagram

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×