Szukaj

Najpierw liczne romanse, a teraz szczere wyznanie! Mikołaj Roznerski powiedział, czy wierzy w miłość do śmierci!

Mikołaj Roznerski

Mikołaj Roznerski

Mikołaj Roznerski wierzy w miłość do śmierci

Mikołaj Roznerski to znany aktor młodego pokolenia. Jednak popularność przyniosły mu nie tylko role filmowe, czy teatralne, a również słabość do kobiet. Wszystko zaczęło się od poznanej na planie serialu „M jak miłośćMarty Juras, z którą ma syna. Jednak podczas prób do jednego ze spektakli teatralnych zauroczył się koleżanką, Olgą Bołądź. Z kolei ją zostawił dla Alicji Bachledy-Curuś. Jednak gdy ten romans nie wyszedł, Olga pozwoliła mu do siebie wrócić. 

Później spekulowano o ich ponownym rozstaniu, jednak media podawały, że para wspólnie kupiła mieszkanie na jednej z modniejszych warszawskich dzielnic. W rozmowie z Twoim Imperium aktor nie potwierdził łączącego ich uczucia.

Uważam, że takie sprawy są wyłącznie między dwiema osobami i niech tak zostanie. Myślę, że miłość do końca życia jest możliwa, ale trzeba w nią głęboko wierzyć. Wtedy każdemu, kto na nią czeka, na pewno takie uczucie się przytrafi – wyznał.

Mikołaj postrzegany jest raczej jako wieczny chłopiec i marzyciel. Jednak on twierdzi, że od momentu, gdy został ojcem wszystko się zmieniło.

Przestałem żyć tylko dla siebie, bo jestem teraz odpowiedzialny także za syna.Cały czas uczę się rodzicielstwa. Marzę jeszcze o dziecku i to nie jednym. Dzieci sprawiają ogromną radość. Staram się poświęcić Antkowi każdą wolną chwilę. Często jeździmy w Bieszczady, albo w moje rodzinne strony. Przestałem być chłopcem, gdy na świecie pojawił się mój syn.Nie ma już we mnie potrzeby podejmowania jakiś szalonych działań. Dla mnie najważniejsze jest szczęście i spokój mojego syna. Na tym się skupiam – dodał aktor.

Wygląda na to, że mężczyzna naprawdę wydoroślał i chce poświecić się rodzinie.

Zobacz także:Mikołaj Roznerski kupił nowe mieszkanie! Zamieszkał z ukochaną

Mikołaj Roznerski - Guess

Mikołaj Roznerski wierzy w miłość, aż do śmierci?

Henry Farrell pod opieką Mikołaja Roznerskiego

Wyznanie Mikołaja Roznerskiego o miłości


Mikołaj Roznerski - Wielki test o polskim filmie

Mikołaj Roznerski - Wielki test o polskim filmie

Mikołaj Roznerski - Maraton Charytatywny w Hotelu Brant

Mikołaj Roznerski - Maraton Charytatywny w Hotelu Brant

Mikołaj Roznerski i Alicja Bachleda-Curuś mają romans?

Mikołaj Roznerski i Alicja Bachleda-Curuś mają romans?

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×