Mikołaj Roznerski pokazał stare zdjęcie. Nikt nie może uwierzyć, że tak wyglądał zanim został sławny i bogaty

Mikołaj Roznerski metamorfoza

Mikołaj Roznerski metamorfoza

Mikołaj Roznerski pokazał stare zdjęcie i wprawił fanów w osłupienie. Zanim został amantem polskiego kina, wyglądał zupełnie inaczej. Czas zdecydowanie działa na jego korzyść.

Mikołaja Roznerskiego fani znają z serialu M jak miłość, ale także z kinowych przebojów takich jak: Fighter, Jak poślubić milionera? czy Miszmasz czyli Kogel Mogel 3. Aktor od kilku lat bardzo dba o wygląd i swoją sylwetkę. I to dbanie przynosi efekty.

Jako dziecko byłem mało sportowy. Do 13. roku życia miałem bardzo widoczną nadwagę, byłem chodzącą kulką. Po szkole teatralnej zacząłem zmieniać swoje nawyki żywieniowe i zajmować się sportem – nie tylko siłownią, wolnymi ciężarami, lecz także sportami walki i piłką nożną – mówił aktor w „Dzień Dobry TVN”.

Aktor nie ukrywa, że pochodzi z małej wsi, a w domu się nie przelewało. Nie był dzieckiem rozpieszczanym.

Pochodzę z bardzo małej miejscowości, z domu, w którym panował etos pracy. Mój tata był rolnikiem, bardzo zajętym człowiekiem. Wstawał do pracy wraz ze wschodem słońca, a kończył ją, gdy słońce zachodziło. Żył wyłącznie pracą. Ja i moje rodzeństwo jesteśmy wychowani w podobnym duchu. Nasze dzieciństwo nie było beztroskie, nie było tak, że tata co wieczór przychodzi, przytula i czyta bajkę na dobranoc. Mój ojciec był dobrym człowiekiem, ale przede wszystkim pracował. Tak był wychowany, tego nauczył go jego tata. Ale ja staram się zbudować swój własny model rodziny. Chcę, żeby jej fundamentem były relacje – mówił w wywiadzie dla Party.

Mikołaj ze związku z aktorką Martą Juras ma syna Antoniego. Obecnie związany jest z aktorką Adrianą Kalską. Plotki głoszą, że para zaręczyła się, choć żadna z gwiazd nie potwierdziła tych rewelacji.

Adriana Kalska i Mikołaj Roznerski

Adriana Kalska i Mikołaj Roznerski – premiera Vogue Polska Man

Aktor długo walczył o swój kawałek miejsca w show biznesie. Po skończeniu szkoły aktorskiej nie miał żadnej pracy.

Byłem bezrobotnym aktorem – rzuciłem etat w teatrze w Lublinie i przyjechałem do Warszawy. Pracowałem w markecie budowlanym, w transporcie. Urodził się mój syn i musiałem jakoś zarabiać. I wtedy odezwał się do mnie producent Tadeusz Lampka – opowiadał na łamach Gali.

Rola w serialu M jak miłość odmieniła jego życie. Była jak spełnienie marzeń z dzieciństwa.

My na wsi najpierw doiliśmy krowy, a potem szliśmy oglądać Mroczków. Nawet ostatnio powiedziałem to Marcinowi. Przecież ten serial w dobie swojej największej popularności miał 12 milionów widzów. Prawie wszyscy go oglądali. – wspominał w Gali.

Mikołaj Roznerski: stare zdjęcie. Jak wyglądał kiedyś?

To jednak już przeszłość. Tak samo jak look z 1999 roku, którym aktor pochwalił się na Instagramie. Fani byli niezwykle zaskoczeni metamorfozą przystojniaka. Mikołaj Roznerski na starym zdjęciu wygląda zupełnie inaczej niż teraz – jest szczuplutki, ma długie włosy… Fanki aż zaniemówiły z wrażenia.

  • O kurde…na Twoim miejscu nie mogłabym się doczekać starości
  • Nie podobny do Ciebie. Z wiekiem to nawet mężczyzna pięknieje…
  • Aż strach pomyśleć co będzie za parę lat… czym starszy tym atrakcyjniejszy
  • Chyba musiał Cię ktoś porządnie wycałować… Z takiego brzydkiego kaczątka w takiego łabędzia – komentowali fani

Niektórzy pisali także że Mikołaj przypomina Shawna Mendesa. Zgadzacie się?


Mikołaj Roznerski

Mikołaj Roznerski z siostrą

Mikołaj Roznerski w dzieciństwie - Instagram

Mikołaj Roznerski w dzieciństwie - Instagram

Mikołaj Roznerski bez koszulki na okładce magazynu dla kobiet fot. materiały prasowe

Mikołaj Roznerski bez koszulki na okładce magazynu dla kobiet fot. materiały prasowe

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×