„To my”. Mikołaj Roznerski w objęciach ślicznej blondynki. Zasypał ją serduszkami. Ogłosili dobrą nowinę, a fani nie kryją radości

Mikołaj Roznerski

Mikołaj Roznerski

Mikołaj Roznerski pokazał zdjęcie ze śliczną blondynką, a fani nie kryją radości. Zasypali ich komplementami i serduszkami. Na taki widok czekali długo. 

Mikołaj Roznerski podbił serca polskich fanek w momencie, gdy trafił na plan serialu M jak Miłość. Nikt nie miał wątpliwości, że młody i przystojny aktor wprowadził do telenoweli powiew świeżości.

Praca na planie przyniosła mu nie tylko wielką rozpoznawalność i sprawiła, że kariera aktora nabrała rozpędu, ale też postawiła na jego drodze Adrianę Kalską. Scenarzyści dobrali ich w parę, a uczucie szybko przeniosło się do prywatnego życia.

Przez kilka lat byli jedną z najpiękniejszych par w show-biznesie. W serialu ich związek nabrał tempa. Doczekali się dziecka i zostali małżeństwem. Fani liczyli, że tego samego doczekają się też poza planem serialu. Jednak to, co wydarzyło się w zeszłym roku na dobre ukróciło ich nadzieje.

Przez jakiś czas w sieci krążyły plotki o tym, że aktorska para przechodzi kryzys. W końcu Adriana jako pierwsza potwierdziła, że jej związek z Mikołajem jest już przeszłością.

Wypowiem się na ten temat raz i ostatni. Tak, to prawda. W połowie grudnia rozstaliśmy się z Mikołajem Roznerskim. Rozstania dla nikogo nie są łatwe. Nasze prywatne drogi się rozeszły, jednak zawodowo nadal będziecie mogli nas oglądać na scenie i ekranie. Bardzo proszę o uszanowanie naszej prywatności – napisała na Instastory.

Mikołaj Roznerski pozuje ze śliczną blondynką

Po rozstaniu pary pojawiły się doniesienia o tym, że Mikołaj zaczął spotykać się z Anną Głogowską. Fani mieli spotkać ich podczas wspólnego wyjazdu do Paryża. Te informacje jednak nigdy się nie potwierdziły.

Sprawiła, że mocniej zabiło mu serce. Mikołaj nie pozuje do fotografii, chcąc chronić prywatność wybranki i jej córki. Na randce w Paryżu wypatrzyli go jednak internauci. „Zapytajcie jej i osób z jej otoczenia, jaka jest prawda” – pisze jedna z fanek. Inna potwierdza, że widziała zakochanych w Mieście Świateł, gdzie nie szczędzili sobie czułości – informował Dobry Tydzień.

Jak na razie zarówno Mikołaj, jak i Adriana uchodzą za singli. Chociaż na przełomie roku ich obserwatorzy w sieci dopatrzyli się oznak tego, że być może serialowi Chodakowscy znowu mają się ku sobie, to Kalska szybko rozwiała wszelkie wątpliwości.

W czwartkowy poranek Roznerski postanowił zaskoczyć swoich fanów zdjęciem ze śliczną blondynką. Widać też pod nim wymowny podpis i serduszko. W pierwszej chwili można pomyśleć, że ogłosił związek, ale to przecież Magdalena Lamparska. Aktorka jest szczęśliwą mężatką i niedawno po raz drugi została mamą. Aktorzy jednak już kilka razy spotkali się na planach filmowych i wygląda na to, że czeka ich kolejny wspólny projekt.

To my – napisał Mikołaj.

Fani bardzo żywiołowo zareagowali na zdjęcie i nie ukrywali radości.

  • Najlepszy duet! Już nie mogę się doczekać .
  • Najlepszy duet! Uwielbiam Was!
  • Hurrra!!! Czekam!
  • Fajna para.

Jeżeli śledzicie karierę Mikołaja, to zapewne pamiętacie, że razem z Magdą spotkali się oni w komedii romantycznej Porady na zdrady, gdzie bohaterka grana przez aktorkę próbowała udowodnić, że postać, w którą wcielał się wówczas Mikołaj, zdradza swoją żonę.

Skończyło się to jednak wybuchem wielkiej miłości. W zeszłym roku natomiast na platformie Netflix premierę miał film Poskromienie złośnicy, gdzie po raz kolejny zagrali zakochanych. Myślicie, że szykują kolejną część tej komedii romantycznej?


Mikołaj Roznerski i Magda Lamparska

Mikołaj Roznerski i Magda Lamparska

Mikołaj Roznerski i Magda Lamparska kadr z filmu Poskromienie złośnicy

Mikołaj Roznerski i Magda Lamparska kadr z filmu Poskromienie złośnicy

Mikołaj Roznerski i Magda Lamparska kadr z filmu Poskromienie złośnicy

Mikołaj Roznerski i Magda Lamparska kadr z filmu Poskromienie złośnicy

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×