Mikołaj Roznerski zmienia zawód? „Patologia na pierwszym miejscu”. Nowy wpis aktora rozpalił ciekawość fanów do czerwoności

Mikołaj Roznerski

Mikołaj Roznerski

Mikołaj Roznerski zaskoczył swoich fanów najnowszym postem na Instagramie. Czyżby postanowił zamienić aktorstwo na inną profesję?

Mikołaj Roznerski to jeden z najpopularniejszych obecnie aktorów w Polsce. Na swoim koncie ma wiele ról, ale wszystko zaczęło się od M jak Miłość. W serialu zadebiutował już lata temu i jego kariera ruszyła pełną parą. Nie narzeka na brak pracy. Ciągle wciela się w postać Marcina Chodakowskiego, pojawia się na deskach teatru, a także występuje w kinowych hitach. Nie brakuje też ciekawych projektów. Właśnie jednym pochwalił się w sieci, a fani zastanawiają się, czy odejdzie od aktorstwa…

Mikołaj Roznerski porzuci aktorstwo dla innej profesji?

W ostatnim czasie Mikołaj Roznerski nieco zmaga się z problemami w życiu osobistym. Aktor ma na koncie kilka nieudanych związków. Z jednego z nich doczekał się syna, który ma już 11 lat. Kilka ostatnich lat spędził u boku Adriany Kalskiej. Para poznała się na planie serialu M jak Miłość, gdzie zresztą cały czas grają szczęśliwe małżeństwo. Fani myśleli, że takiego zakończenia doczekają się też w ich życiu prywatnym, ale kilka miesięcy temu aktorka potwierdziła rozstanie. Oboje pozostali w obsadzie telenoweli, ale obrywa się im od fanów, którzy zauważyli, że odkąd nie są razem, ich gra już nie porywa. Tymczasem po fali krytyki aktor zaskoczył fanów.

Mikołaj Roznerski dodał na swój profil rozmazane zdjęcie, na którym możemy zauważyć jego zamyśloną twarz. Jednak to nie zdjęcie przykuło uwagę internautów, którzy zauważyli zaskakujący opis.

Roznerski postanowił podzielić się refleksją na temat tego, co obecnie dzieje się wokół niego i na czym skupia się większość społeczeństwa. Swoje przemyślenia ubrał w kilka rapowych wersów.

(…) Świat sie rozpływa ..patologia na pierwszym miejscu ..to mnie zadziwia
Gdzie sie podział czas .. gdzie patykiem goniłeś nas .. Nie chodzilo wtedy o czas .. nie mieć ..być … zaistnieć ..
nie możemy juz samodzielnie myśleć..
co nam zostanie baranie ..kiedy wszyscy się juz zjemy .. z hejtujemy …
Zgasnie ognisko czy jest blisko ..?
Chce wrócić na moje boisko ..chce wrocić na moje boisko ..
to zaden rap to tylko .. mowienie w takt
Właśnie uderza #roznerSquad..
Poezje sieje #warszawskitraktat …(…)

I zapowiedział, że nowy projekt już blisko:

#jużBlisko #comingsoon #roznerSquad #feat #warszawskiTraktat

Pod postem nie brakuje komentarzy. Zaciekawieni fani dopytują o nowy projekt i podziwiają wersy stworzone przez ulubieńca.


Mikołaj Roznerski

Mikołaj Roznerski

Mikołaj Roznerski

Mikołaj Roznerski

Mikołaj Roznerski na plaży

Mikołaj Roznerski na plaży

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×