Mikołaj Roznerski pokazał jak obecnie mieszka. Fani nie tak wyobrażali sobie jego luksusy. „Ważne, że na głowę nie pada”

Mikołaj Roznerski

Mikołaj Roznerski

Mikołaj Roznerski pokazał fanom jak obecnie mieszka. Daleko na nim do luksusów, ale aktor nie narzeka na warunki. Skąd ta nagła zmiana standardu życia?

Mikołaj Roznerski to jeden z najbardziej obiecujących aktorów młodego pokolenia. Na swoim koncie ma wiele ról, ale wszystko zaczęło się od M jak Miłość. W serialu zadebiutował dekadę temu, a od tamtej pory jego kariera ruszyła z miejsca. Zdecydowanie nie może narzekać na brak pracy. Nieustanie wciela się w postać Marcina Chodakowskiego, pojawia się na deskach teatru, a także występuje w kinowych hitach.

Niestety w ostatnim czasie nie może tak dobrze podsumować życia uczuciowego. Aktor ma na koncie kilka nieudanych związków. Z jednego z nich doczekał się syna, który ma już 11 lat. Kilka ostatnich lat spędził u boku Adriany Kalskiej. Para poznała się na planie serialu M jak Miłość, gdzie zresztą cały czas grają szczęśliwe małżeństwo. Fani myśleli, że takiego zakończenia doczekają się też w ich życiu prywatnym, ale kilka miesięcy temu aktorka potwierdziła rozstanie.

Wypowiem się na ten temat raz i ostatni. Tak, to prawda. W połowie grudnia rozstaliśmy się z Mikołajem Roznerskim. Rozstania dla nikogo nie są łatwe. Nasze prywatne drogi się rozeszły, jednak zawodowo nadal będziecie mogli nas oglądać na scenie i ekranie. Bardzo proszę o uszanowanie naszej prywatności – napisała na Instastory.

Mikołaj Roznerski pokazał jak obecnie mieszka

Mikołaj jest jedną z tych gwiazd, które utrzymują świetny kontakt z fanami. Z dużym zaangażowaniem prowadzi on swoje profile w social mediach, gdzie pokazuje kulisy pracy, ale także to, jak spędza czas poza planami zdjęciowymi. Najwięcej uwagi skupia oczywiście na swoim synku, ale realizuje też własne pasje. Wiadomo, że jest częstym gościem na siłowni. Dziś z kolei pochwalił się kadrem na łonie natury.

Aktor nieco zaskoczył fanów, bo nie są to luksusowe warunki, a niewielka, mająca swoje lata i pozbawiona wygód przyczepa w środku lasu. Dlaczego w takim miejscu spędza czas?

#camperos #Rozneros
Musze sie schylać , ale ważne ze na głowę nie pada

Z kolejnych hasztagów, którymi opisał zdjęcie, można wyczytać, że nie jest to jednak urlop, ale część jego pracy. Mikołaj znajduje się na planie nowego filmu, ale po tym, co udostępnił, można się domyślać, że prawdopodobnie, akcja będzie toczyła się w górach – widać sprzęt do wspinaczki. Jesteście ciekawi nowego projektu, w którym aktor bierze udział? My bardzo.


Mikołaj Roznerski

Mikołaj Roznerski

Mikołaj Roznerski na plaży

Mikołaj Roznerski na plaży

Mikołaj Roznerski z Przyjaciółką

Mikołaj Roznerski z Przyjaciółką

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×