Szukaj

Mikołaj Roznerski pokazał bardzo intymne zdjęcie z ukochaną. Adriana Kalska jest bez grama makijażu

Adriana Kalska i Mikołaj Roznerski

Adriana Kalska i Mikołaj Roznerski

Mikołaj Roznerski pokazał zdjęcie z wakacji z narzeczoną. Adriana Kalska bez makijażu wygląda jak dziewczynka. Aż ciężko uwierzyć, że seksbomba z M jak miłość ma 33 lata.

Mikołaj Roznerski rzadko publikuje prywatne zdjęcia w sieci. Najczęściej pokazuje fotografie z planów filmów, serialu M jak miłość i innych projektów zawodowych. Ostatnio jednak zrobił wyjątek. Gwiazdor uchylił rąbka tajemnicy ze swojego związku z Adrianą Kalską. Internauci wręcz oniemieli z wrażenia na widok intymnego zdjęcia narzeczonych.

Zobacz: Adriana Kalska i Mikołaj Roznerski w „Pytaniu na śniadanie” o związku, kłótniach i nowych odcinkach „M jak miłość”. Tak wiele jeszcze nie zdradzili

Mikołaj Roznerski i Adriana Kalska na wakacjach

Dziś rano naczelnego przystojniaka polskiego kina naszło na wspomnienia. Aktor podzielił się z fanami zdjęciem z niedawnych wakacji. Opalony i wypoczęty Mikołaj pozuje z Adrianą, która ma na sobie pomarańczową czapkę z daszkiem i delikatny naszyjnik z koralików. Jest jeszcze coś, za zasługuje na szczególną uwagę – brak makijażu na twarzy 33-latki.

Zdjęcie zakochanych błyskawicznie podbiło sieć. Wiele osób przyznało, że Adriana Kalska bez makijażu i z nieułożonymi włosami wygląda jak nastolatka. Ten wizerunek znacznie odbiega od tego, który na co dzień aktorka prezentuje na salonach i w M jak miłość.

Zmiana w wyglądzie Kalskiej widoczna jest na pierwszy rzut oka. Gwiazda zrezygnowała ze swojego seksownego image’u: nie tylko założyła czapkę z daszkiem, ale przede wszystkim dała skórze odpocząć od mocnego makijażu. Nie każdy jest na tyle odważny, żeby zgodzić się na publikację zdjęcia całkiem saute. Widać, że Adriana jest pewna siebie i ma świadomość swojej urody. Aż szkoda, że tak rzadko możemy oglądać ją w takim wydaniu.

Zobacz: Mikołaj Roznerski i Adriana Kalska  — Ach, co to były za zaręczyny! Do mediów trafiły wszystkie szczegóły. Wraz z nimi sporo informacji o ślubie

Nie ma wątpliwości, że fani na długo zapamiętają ten widok. Narzeczona Mikołaja Roznerskiego bez mocnego makijażu zrobiła w sieci prawdziwą furorę.

Internauci nie szczędzili parze komplementów. Wśród prawie setki komentarzy aż roi się od ochów i achów zachwyconych fanek Mikołaja i jego pięknej partnerki. Para wzbudza ogromny podziw wśród swoich sympatyków, którzy trzymają za nią kciuki i liczą, że już niebawem staną na ślubnym kobiercu. Plotki głoszą, że ślub Roznerskiego i Kalskiej zaplanowany jest na 2020 rok.

Zobacz: Mikołaj Roznerski i Adriana Kalska zbierają na wesele. Wkrótce na ich konto wpłynie imponująca kwota


Mikołaj Roznerski i Adriana Kalska

Mikołaj Roznerski i Adriana Kalska

Adriana Kalska bez makijażu

Adriana Kalska bez makijażu

71177063_100545738009024_758962709239919752_n

Adriana Kalska, Mikołaj Roznerski

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×