Mikołaj Roznerski w restauracji pozuje w objęciach kobiety: „Moja 38 letnia miłość”. To nie jest Adriana Kalska

Mikołaj Roznerski

Mikołaj Roznerski

Mikołaj Roznerski pochwalił się w sieci zdjęciem, na którym całuje i wyznaje miłość kobiecie. To nie jest Adriana Kalska. Internauci nie szczędzili im komplementów. 

Mikołaj Roznerski to jeden z najbardziej rozpoznawalnych aktorów młodego pokolenia. Widzowie pokochali go za rolę zbuntowanego Marcina w M jak Miłość. Wciela się w niego już od kilku lat. Serialowa postać uczyniła z niego obiekt westchnień wielu kobiet. Przystojniak jest niewątpliwie ulubieńcem widzów, a świadczyć o tym może fakt, że przez trzy lata z rzędu był nagradzany TeleKamerą dla najlepszego aktora. Ze względu na swoją niesłabnącą popularność nie może narzekać na brak zawodowych propozycji. Nie tylko cały czas pracuje na planie uwielbianej telenoweli, ale pojawia się też w innych dużych projektach.

Wspaniale układa się także jego życie prywatne. Od dłuższego czasu jest związany z Adrianą Kalską. Zakochani poznali się na planie telenoweli, w której od dawna już grają parę.

Mikołaj Roznerski pochwalił się swoją mamą

Mikołaj Roznerski cieszy się ogromnym zainteresowaniem fanów. Ci śledzą każdy jego krok i kolejne poczynania zawodowe oraz to, co dzieje się w jego życiu prywatnym. Ku uciesze internautów aktor jest bardzo aktywny w sieci i chętnie publikuje na Instagramie kolejne zdjęcia, na których możemy zobaczyć go nie tylko na filmowych planach. W sieci często pojawiają się romantyczne kadry, na których pozuje z Adrianą. Dzisiaj jednak postanowił pochwalić się kolejną wielką miłością.

Zwykło mawiać się, że najważniejszą kobietą w życiu każdego mężczyzny jest jego mama. To jak bardzo kocha swoją rodzicielkę, postanowił udowodnić Mikołaj, dodając zdjęcie z matką i obdarowując ją uroczym całusem. Kadr obdarzył też wyjątkowym opisem.

Moja 38 letnia miłość… Mama była na spektaklu ,,Kontrakt ,, w @teatr_imka i powiedziała ,że daliśmy ze Zdzisiem Wardejnem rade, konfrontujac się z Mrożkiem. No a jak Mama powie to nie ma ..

Mama Mikołaja pojawiła się w teatrze, by zobaczyć syna na scenie. Z opisu wynika, że bardzo jej się podobało, to co zaprezentowali aktorzy. Pod postem pojawiło się mnóstwo komplementów dla przystojniaka i jego mamy. Fani zwrócili także na jej fryzurę. Pani Dorota ma na głowie dredy. Uważacie, że Roznerski jest podobny do swojej mamy?


Mikołaj Roznerski z mamą

Mikołaj Roznerski z mamą

Mikołaj Roznerski, Zdzisław Wardejn - Gwiazdy na premierze Kontraktu

Mikołaj Roznerski, Zdzisław Wardejn - Gwiazdy na premierze Kontraktu

Mikołaj Roznerski, Adrianna Kalska - Gwiazdy na premierze Kontraktu

Mikołaj Roznerski, Adrianna Kalska - Gwiazdy na premierze Kontraktu

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×