Mikołaj Roznerski zaczął rok od treningu z synkiem. Rzadko go pokazuje. Antoni wyrósł na długowłosego siłacza. Słodziak!

Mikołaj Roznerski z synem

Mikołaj Roznerski z synem

Mikołaj Roznerski pokazał uroczy filmik z synkiem. Chłopak odziedziczył zamiłowania po swoim ojcu? Nie sposób nie zwrócić uwagi na jego długie włosy.

Mikołaj Roznerski to jeden z najpopularniejszych aktorów młodego pokolenia. Wielką sławę zapewnił mu udział w serialu M jak miłość. Występy w tasiemcu zagwarantowały mu role w licznych filmach i serialach. Fanki przystojniaka muszą czuć się zawiedzione. Wszystko przez to, że wiedzie on bardzo udane życie prywatne u boku pięknej partnerki – Adrianny Kalskiej.

Kalska to nie pierwsza partnerka życiowa Mikołaja. W przeszłości był związany z aktorką Martą Juras. Para ma urodzonego w 2011 roku synka Antoniego.

Mikołaj, który spędził swoje dzieciństwo na wsi, chce nauczyć tradycyjnego życia swojego potomka, o czym opowiedział w rozmowie z tabloidem „SE”.

Ojciec nauczył mnie wielu rzeczy, również takich użytkowych. Dał mi taką męską siłę i teraz chcę to przekazać swojemu synkowi – aktor powiedział dziennikarzom.

Ulubieniec tysięcy kobiet doskonale radzi sobie z prowadzeniem gospodarstwa, hodowlą zwierząt i uprawą roślin.

Harmonia z naturą i życie według pór roku zostało wpisane we mnie. Poznałem tajemnicę uprawiana roślin, więc sam zasiałem sobie kwiaty na balkonie. Umiem jeździć traktorem, samochodem ciężarowym, orać, czy jeździć konno. Umiem robić kiełbasy i wędliny. Umiem też piec chleb, robić masło. Potrafię nawet wydoić krowę, czy ostrzyc owcę, więc jak wyląduję na wsi, mogę to robić – wyznał.

Czy chłopiec odziedziczył po tacie talent do gospodarzenia? Tego jeszcze nie wiadomo. Wiemy już za to, że przejął po nim inne zainteresowania!

Mikołaj Roznerski pokazał synka. 10-letni Antoni odziedziczył po nim zainteresowania?

Mikołaj Roznerski dodał na Instagrama film, na którym jego syn trenuje na siłowni. Chłopak jest akurat w trakcie robienia przewrotów. Wychodzi mu to po prostu rewelacyjnie!

Moja długowłosa Miłość… #synek #wspólne #pasje Pięknego dnia Wam – napisał pod filmem szczęśliwy ojciec.

Jego fani pisali w komentarzach:

  • Zamiłowanie do sportu i ruchu pewnie ma już w genach po tatusiu.

  • Wspaniała Miłość.

  • Pięknego dnia dla Was.

  • Moja miłość też jest długowłosa w tym cały urok pozdrawiam i życzę miłego dnia.

  • Wow! Czekam aż mój będzie takie miał.

W galerii zamieściliśmy inne zdjęcia chłopca. Trzeba przyznać, że w ostatnim czasie bardzo urosły mu włosy. Co myślicie o takiej fryzurze dla chłopców?


Mikołaj Roznerski pokazał syna

Mikołaj Roznerski pokazał syna

Mikołaj Roznerski pokazał syna

Mikołaj Roznerski pokazał syna

Mikołaj Roznerski pokazał syna

Mikołaj Roznerski pokazał syna

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×