Fanki Mikołaja Roznerskiego pieją z zachwytu. Aktor zapozował w obcisłych rajstopach. Teraz to zrobiło się gorąco

Mikołaj Roznerski

Mikołaj Roznerski

Mikołaj Roznerski dla ukochanej pracy zdolny jest do największych poświęceń. Aktor właśnie pokazał kulisy swojej pracy i przygotowania do roli. Fanki zachwycone. 

Mikołaj Roznerski to jeden z najpopularniejszych aktorów młodego pokolenia. Jego wielka kariera zdecydowanie nabrała rozpędu, gdy dołączył do obsady serialu M jak Miłość. Tam od wielu lat wciela się w postać Marcina Chodakowskiego. Na samym początku grał bardzo rozbrykanego i kochliwego młodego mężczyznę. Z czasem jego postać przeszła przemianę i teraz jest szczęśliwym mężem i ojcem dwojga dzieci.

Niestety tak dobrze nie ułożyło się już jego życie prywatne. Aktor przez kilka lat był związany ze swoją serialową żoną Izą, czyli Adrianą Kalską. Fani wyczekiwali, że w prywatnym życiu również sformalizują związek. Ci jednak zaskoczyli informacją o rozstaniu. Konsekwentnie nie komentują jednak tego, co między nimi zaszło. Wiadomo, że zachowują się bardzo profesjonalnie i nadal ze sobą pracują nie tylko na planie serialu, ale też w teatrze.

Mikołaj Roznerski pokazał się w obcisłych rajstopach

Mikołaj Roznerski nie tylko bryluje przed kamerami, ale uwielbia też kontakt z publicznością. Nic więc dziwnego, że chętnie pojawia się na deskach teatru. Niedawno premierę miała sztuka Boeing Boeing z jego udziałem, a od dawna widzowie mogą oglądać Piękną Lucyndę. Druga z wymienionych wymaga od aktorów nie tylko przygotowania do roli, ale także sporej charakteryzacji. Jest to bowiem przedstawienie kostiumowe. Niestety, ale nawet w czasie upałów muszą założyć na siebie rajstopy i spore peruki, które są elementami ich kostiumów.

Aktor właśnie pochwalił się kulisami przygotowań i zapozował przed obiektywem w samych obcisłych białych rajstopach. Nie ukrywał przy tym rozbawienia.

Kiedy na zewnątrz jest ponad 30 stopni.
A Ty wiesz ze za chwile założysz perukę , spodnie ,koszule , kontusz , szlafrok , jabot , buty na obcasie i będziesz tańczył , fikał , i grał proza staropolską przez 2 i pol godziny. Ale narazie cieszysz się z rajstop i dobrej kawy

Fanki nie ukrywały, że są zachwycone swoim ulubieńcem i bardzo podoba im się ta stylizacja.

  • Ale jak cudownie wyglądasz w tych białych rajstopkach.
  • O boziuniu.
  • Tego nie da się odzobaczyć.
  • Do twarzy w tych niewinnych rajstopkach. No cóż, ładnemu we wszystkim ładnie.
  • Pięknie wyglądasz.

Jak wam się podoba Mikołaj w obcisłych rajstopach?


Mikołaj Roznerski

Mikołaj Roznerski

Mikołaj Roznerski i Anna Dereszowska

Mikołaj Roznerski i Anna Dereszowska

Mikołaj Roznerski i Brad Pitt

Mikołaj Roznerski i Brad Pitt

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×