Mikołaj Roznerski dodał w sieci osobiste zdjęcie. „To jest miłość”. Tę panią jego fani już dobrze znają. Pełne uczuć spojrzenie i wszystko jasne

Mikołaj Roznerski z Przyjaciółką

Mikołaj Roznerski z Przyjaciółką

Mikołaj Roznerski dodał w sieci bardzo osobisty kadr. Aktor pochwalił się zdjęciem, na którym pokazał prawdziwą miłość. Uroczy kadr chwyta za serce. 

Mikołaj Roznerski to aktor, który sprawił, że serca wielu fanek potrafią szybciej zabić. Przystojniak zyskał wielką popularność dzięki serialowi M jak Miłość. Tam wiele lat temu dołączył do obsady telenoweli, gdzie stworzył bardzo lubianą postać Marcina Chodakowskiego. Perypetie tego bohatera, któremu scenarzyści zdecydowanie nie pozwalają na nudę, widzowie oglądają z zapartym tchem.

Na planie poznał on Adrianę Kalską, która została jego serialową żoną. Uczucie z planu przeniosło się do realnego życia, ale po niemal czterech latach związku, aktorzy rozstali się. Dla fanów tej pary był to spory cios, nic bowiem nie zapowiadało wcześniej, że mierzą się z kryzysem.

Od kilku miesięcy Mikołaj znowu jest singlem, a kolorowa prasa nie ustaje w domysłach, kto tym razem zajął jego serce. Jak bumerang powraca tutaj nazwisko Anny Głogowskiej, ale ani aktor, ani tancerka nie potwierdzili tych doniesień.

Mikołaj Roznerski pokazał prawdziwą miłość

Mikołaj jest jednym z bardziej obiecujących aktorów młodego pokolenia, więc nic dziwnego, że wzbudza ogromne zainteresowanie fanów. Ku ich uciesze dosyć skrupulatnie prowadzi swoje konto w social mediach, gdzie chętnie dzieli się kulisami zawodowych obowiązków i życia prywatnego. Co jakiś wrzuca on do social mediów osobiste kadry, a teraz postanowił pokazać „prawdziwą miłość”.

Aktor pochwalił się w sieci zdjęciem swojej mamy, z którą wybrał się, aby odwiedzić alpaki. Okazało się, że zwierzątka bardzo przypadły jej do gustu i zdecydowanie ona im też. Nie można się dziwić, bo to naprawdę urocze czworonogi. Jeden z nich nie spuszczał oczu z jego mamy. Ujęcie podpisał z rozbrajającą szczerością.

To jest miłość – napisał.

To już nie pierwszy raz, gdy aktor pochwalił się w sieci zdjęciem swojej mamy. Wiadomo, że lubią spędzać razem czas, a wspólne chwile Mikołaj często pokazuje fanom. Zajrzyjcie do naszej galerii, by zobaczyć więcej.


Mikołaj Roznerski pokazał mamę

Mikołaj Roznerski pokazał mamę

Mikołaj Roznerski z mamą

Mikołaj Roznerski z mamą

Mikołaj Roznerski z mamą

Mikołaj Roznerski z mamą

Komentarze

 • Gość Marzanna Grundkowska pisze:

  Witam serdecznie panie Mikołaju, widać szczerą matczyną miłość do syna,i odwrotnie syna do mamy, miło się te zdjęcia z mamą panie Mikołaju patrzy wszystkiego dobrego dla pana i pana mamy pozdrawiam serdecznie

 • Gość pisze:

  Pani Kalska to klasa sama w sobie . Tak jak raz i tylko raz wypowiedziała się publicznie w sprawie rozstania to inna kobieta musiałaby się uczyć jak się zachować. Szacunek dla aktorki Ady Kalskiej

 • Gość Małgorzata pisze:

  Może jeszcze Nie za późno i wróci pan do Kalskiej.Tworzyliście świetną piękną parę.

 • Gośćpila pisze:

  Bardzo milo patrzec na takie zdjecia, bije z nich wielkie cieplo i milosc, braaaawo Panie Mikolaju!!!☺️

 • Gość Życzliwy pisze:

  Może mama podsunie i doradzi , że stanowili świetną parę z Adrianną Kaliska.Chłopie,żeby nie było za późno i ktoś ci ją ukradnie.

 • Gość pisze:

  po jej zachowaniu i wywiadach widać, że było. Może dla niego nie było dla niej tak

 • Gościnny pisze:

  po jej zachowaniu i wywiadach widać, że było. Może dla niego nie było dla niej tak

 • Gość pisze:

  chyba maminsynek, szuka matki w partnerkach, ale coś z tą Głogowską mu nie wyszło, patrząc po jej insta

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×