Mikołaj Roznerski zrzucił piankę na plaży i pokazał kawał umięśnionego ciała. Nie ukrywa, że kiedyś był okrąglejszy. Mamy zdjęcie z tamtych czasów

Mikołaj Roznerski

Mikołaj Roznerski

Mikołaj Roznerski rozpalił dziś internet. Opublikował zdjęcie z plaży i zachwycił muskulaturą. Jak wygląda aktor i co piszą fanki?

Mikołaj Roznerski odkąd pierwszy raz pojawił się na planie serialu M jak Miłość, zgromadził całkiem pokaźną grupę fanów talentu i urody. Przystojny aktor od razu wpadł w oko sporemu gronu pań, które z wypiekami na twarzy śledzą jego karierę. Gdy tylko gości na ekranie, przed odbiornikami zasiadają prawdziwe tłumy. W ulubionym serialu wielu Polaków wciela się w Marcina Chodakowskiego, któremu scenarzyści nie ułatwiają życia i skazują na niemałe perypetie.

Na planie poznał Adrianę Kalską, która w telenoweli gra jego żonę. Uczucie z ekranu szybko przeniosło się do prawdziwego życia, ale para po czterech latach podjęła decyzję o rozstaniu, co rozczarowało wielu widzów, bo ta para aktorska wyjątkowo im się podobała razem.

Aktor ma już za sobą kilka nieudanych związków, a z jednego z nich doczekał się syna. Mamą 11-letniego Antka jest aktorka Marta Juras. Po rozstaniu mają dobry kontakt i zgodnie wychowują chłopca.

Chcę przekazać synowi konkretną wiedzę o życiu. Pokazać, co jest ważne, dobre i istotne. Tak wychowywał mnie mój tata. Tata dał mi taką męską siłę, a ja teraz chcę to przekazać Antkowi, który zawsze może liczyć na wsparcie z mojej strony – opowiedział rozmowie z Faktem.

Mikołaj wzbudza ogromne emocje wśród fanów, a po jego rozstaniu z Adrianą Kalską internauci z wielką skrupulatnością śledzą jego profil w mediach społecznościowych, gdzie wypatrują tego, czy pochwali się kolejnym związkiem. Póki co jednak nic nowego nie wiadomo, a plotki umierają śmiercią naturalną, jak to o jego rzekomym związku z Anną Głogowską.

Tym razem Mikołaj rozgrzał fanki zdjęciem z plaży. Jak wygląda?

Mikołaj Roznerski pokazał muskulaturę

W niedzielę na profil aktora trafiło zdjęcie z plaży. Mikołaj Roznerski pozuje na tle wzburzonego morza, nakładając piankę termoaktywną. Fotkę opisał żartobliwie, sugerując, że dopiero jego obecna kondycja pozwala mu wbić się w taki strój. Kiedyś był zdecydowanie bardziej okrągły.

Kiedyś chciałem być serferem
ale się nie zmieściłem w piankę. Pięknej niedzieli #serferBoy – napisał.

Pod postem nie brakuje komplementów. Patrząc na muskulaturę jednego z najprzystojniejszych polskich aktorów, za jakiego uchodzi Mikołaj Roznerski, nie ma co się dziwić.


Mikołaj Roznerski na plaży

Mikołaj Roznerski na plaży

Mikołaj Roznerski

Mikołaj Roznerski

Mikołaj Roznerski w parku bez koszulki

Mikołaj Roznerski w parku bez koszulki

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×