Szukaj

Mikołaj Roznerski dumnie pręży muskulaturę. Detal w tle zaniepokoił fanów: „Była chyba gruba impreza”

Mikołaj Roznerski

Mikołaj Roznerski

Mikołaj Roznerski zaprezentował swoją imponującą muskulaturę, a przy okazji pokazał kolekcję butelek po piwie i nie tylko. Fani żartują, a aktor odpowiada.

Mikołaj Roznerski plasuje się w czołówce najprzystojniejszych znanych Polaków. Do zdjęć aktora wzdychają tysiące fanek, które obserwują go na Instagramie. Gwiazdor szczególnie w ostatnim czasie rozpieszcza swoich odbiorców fotkami z domowych pieleszy. Tym razem jednak rozgrzał do czerwoności zmysły kobiecej części publiczności.

Na swoim Instagramie, przy pomocy krótkiego nagrania postanowił zaprezentować obserwatorom swoją muskulaturę. Przed obiektywem aparatu obracał się w każdą stronę, dokładnie napinając bicepsy i wykonując przy tym serię groźnych min. Wideo nagrał w kuchni, nie ukrywając jej wnętrza.

Praca w czasach zarazy – napisał.

Wystrój naprawdę robi wrażenie, jednak nim pojawiły się komplementy na temat świetnego wyczucia stylu i wyglądu aktora, nie sposób było pominąć coś, co najbardziej rzucało się w oczy.

Mikołaj Roznerski pokazał kolekcję butelek po alkoholu

Najwyraźniej Roznerski zapomniał o posprzątaniu pomieszczenia przed wrzuceniem filmu na Insatgram, albo kompletnie się nie przejął tym, co zarejestrowała kamera. Pokazując swoją kuchnię, pokazał również imponującą kolekcję pustych butelek prawdopodobnie po alkoholu.

Wszystkie ustawione w rzędzie na szafce, ozdabiają wnętrze jako kolekcja trunków wypitych w trakcie trwającej już drugi miesiąc kwarantanny – a przynajmniej taką nadzieję mają jego fani. Butelki zrobiły wrażenie na internautach, niektórzy pobawili się nawet w detektywów.

  • Stary, a może byś pozbierał te butelki i poszedł po świecie bułeczki i jakiś browarek na zaś?
  • Ładna kolekcja tam z tyłu.
  • Ile browarów w tle.
  • Była chyba gruba impreza.

Pojawiły się jednak sugestie, że Mikołaj „pracę w czasach zarazy” uprzyjemnia sobie spotkaniami, podczas których rozkoszuje się swoimi ulubionymi napojami. W obronie aktora stanęło wiele jego fanek. Na komentarz jednej z nich zareagował wymowną emotikoną. To prawdopodobnie jedyne, co aktor ma do przekazania w temacie swojej kuchennej wystawki.

Mikołaj Roznerski komentuje kolekcję butelek w kuchni

Mikołaj Roznerski komentuje kolekcję butelek w kuchni


Mikołaj Roznerski w kuchni

Mikołaj Roznerski w kuchni

Zrzut ekranu 2020-05-5 o 21.50.01
Mikołaj Roznerski bez koszulki

Mikołaj Roznerski bez koszulki

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×