Mikołaj Roznerski uchylił rąbka tajemnicy. W „M jak miłość” nadchodzą rewolucyjne zmiany. Takiego zwrotu nie spodziewali się najwierniejsi fani

M jak miłość

M jak miłość

Mikołaj Roznerski zapowiada zmiany w serialu. Tego nie spodziewali się nawet najwytrwalsi fani. Co przygotowali producenci formatu?

Serial M jak miłość od dwóch dekad jest emitowany przez TVP2. Miliony Polaków pokochały tę produkcję od pierwszego odcinka. Format cieszy się niesłabnącą popularnością po dziś dzień. Raczej mało kto nigdy nie słyszał o przygodach rodziny Mostowiaków. W telenoweli nie brakowało szeregu zwrotów akcji. Sporo emocji zapewniła postać Joasi, którą grała Basia Kurdej-Szatan.

Serialowy wątek z Barbarą został ucięty na skutek jej wypowiedzi. Aktorka uderzyła w internecie w funkcjonariuszy Straży Granicznej. Określiła ich m.in. mianem „morderców”. Skrajne oceny nie spodobały się opinii publicznej. Jacek Kurski zareagował na napływające głosy krytyki i osobiście poinformował o pozbyciu się aktorki z obsady. Napisał na Twitterze:

Obrona polskiej granicy pokazuje, jak cenna jest praca polskich służb i wojska. W Telewizji Polskiej nie może być miejsca dla osób, które szkalując i wyzywając obrońców naszych granic, same postawiły się poza wspólnotą aksjologiczną Polaków. Kurdej-Szatan nie będzie już więcej premierowo występować w TVP. Ze względu na wcześniej nagrany cykl, ostatni odcinek serialu z jej udziałem wyemitowany zostanie 6.12 br.

Scenarzyści rozwiązali wątek Joasi w niezbyt wyszukany sposób. Zdecydowali o tym, że wyjedzie ona do Francji. Decyzję o emigracji podjęła po tym, gdy oświadczył jej się serialowy partner. Takie zakończenie historii wywołało wiele kontrowersji. Część telewidzów nie kryła rozczarowania obrotem spraw. W komentarzach dodanych w sieci pisali m.in.:

  • Najfajniejsi aktorzy odchodzą.

  • Szkoda, że ją wyrzucili. W końcu jej wątek nabrał rozpędu, a tu o…

  • Joasia gra pozytywną rolę lubię ją oglądać szkoda, że tak wyszło.

Eliminacja wątku Joasi to nie ostatnia zmiana, którą przygotowali producenci. Co jeszcze zmieni się w serialu? Rąbka tajemnicy uchylił Mikołaj Roznerski, czyli serialowy Marcin Chodakowski.

Zmiany w M jak miłość. Co wyjawił fanom Mikołaj Roznerski?

Mikołaj Roznerski dodał na Instagramie fotkę. Widać na niej serialowego Marcina, Izę (w tej roli Adriana Kalska) i ich dzieci: Maję (Laura Jankowska) i Szymka (Stanisław Szczypiński). Mikołaj podpisał zdjęcie:

Czołem Ekipo. Mamy dla Was niespodziankę dziś z @mjakmilosc.official. Dziś zobaczycie ODŚWIEŻONĄ czołówkę naszego serialu. Zapraszam przed telewizory @mjakmilosc.official w Nowym Roku o stałej porze. Stęskniliście się , bo ja bardzo. Słońca życzę .

Co ciekawe, w nowej czołówce będzie pokazana m.in. szczęśliwa rodzina Chodakowskich, co oznacza, że Marcinowi i Izie udało się zakończyć kryzys małżeński. To jednak nie koniec! Serialowy Paweł (Rafał Mroczek) pojawi się z Franką (Dominika Kachlik). Najpewniej jest to równoznaczne z tym, że Majka Chojnacka (Laura Samojłowicz) zniknie z jego życia.

Czekacie na nowy odcinek? Zostanie on wyemitowany już o godzinie 20:50 na antenie TVP2.


Mikołaj Roznerski z rodziną

Mikołaj Roznerski z rodziną

Mikołaj Roznerski z bratankiem

Mikołaj Roznerski z bratankiem

Mikołaj Roznerski z mamą

Mikołaj Roznerski z mamą

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×