Szukaj

Mikołaj Roznerski pierwszy raz opowiedział o synu. Przy okazji zdradził co nieco na temat swojej byłej partnerki

Mikołaj Roznerski, chociaż czuje strach przed pandemią, to jednak wciąż zachowuje pogodę ducha. W wywiadzie dla Show zdradza, jak radzi sobie w czasach zarazy i czy domowe nauczanie syna jest trudnym zadaniem.
Mikołaj Roznerski

Mikołaj Roznerski

Mikołaj Roznerski stara się nie poddawać chandrze, a swoje codzienne aktywności sprzed pandemii koronawirusa utrzymuje na dotychczasowym poziomie. W wywiadzie dla Show zdradził, że wciąż dużo trenuje, co bardzo dobrze wpływa na jego ciało i umysł.

Dzień przed zamknięciem sklepów udało mu się kupić sprzęt i w pokoju syna urządził domową siłownię. Wspólnie więc korzystają z niej w ramach lekcji wychowania fizycznego. Zawodowo także nie zwalnia tempa, dużo pracuje online, prowadzi rozmowy w sprawie nowych projektów. Dodatkowo jeździ na spotkania z reżyserami i producentami, oczywiście pamiętając o obowiązkowej ochronie przeciwwirusowej.

Mikołaj Roznerski o synu, byłej partnerce i kwarantannie

W wywiadzie zapytano także, jak Mikołaj radzi sobie z domowym nauczaniem podczas kwarantanny i jak czuje się w tym wszystkim jego syn. Aktor zdradził, że chłopiec wraz z mamą przebywa teraz na wsi. Rzadko Roznerski zdradza aż tak osobiste sekrety. Tym razem zrobił wyjątek. Nawiązał przy okazji do swojej byłej partnerki i ich obecnej relacji.

Jesteśmy rodziną patchworkową – dbamy o siebie i wpieramy się w trudnych czasach… On ma już 9 lat więc nauki jest całkiem sporo. A to naprawę nie są proste rzeczy! Jeszcze bardziej doceniam dziś nauczycieli. Teraz w ich role weszliśmy my, rodzice. Ja na ile mogę, pomagam mu online odrobić pracę domową.

Który z przedmiotów sprawia Mikołajowi najmniej problemów, jeśli chodzi o zdalną naukę?

Naprawdę łatwiej będzie mi powiedzieć, które z przedmiotów sprawiają mi kłopot. Kiedy byłem w wieku syna, spory problem nastręczały mi zadania tekstowe typu: „Jaś kupił 5 ziemniaków, zjadł 3, jednego podzielił na 6 części…”. Dziś te zadania… również sprawiają mi kłopot. Więc czytam z nim lektury. On dwie strony, a ja kolejne dwie na głos. Dajemy radę.

Okazuje się, że ta przymusowa izolacja dobrze wpływa także na związek Mikołaja z Adrianą Kalską:

Relacja się wzmacnia! Gdy się wreszcie spotkaliśmy, celebrowaliśmy ten wspólny czas, bo było go mało. Teraz doceniamy ten czas osobno, bo dopiero teraz jest jego mało.

Czy pandemia koronawirusa sprawia, że Roznerski boi się o to, co będzie, gdy się ona skończy? Zapytany o to, jak radzi sobie finansowo  z kryzysem odpowiada:

Coś tam jeszcze zostało… Mam obawy przede wszystkim jeśli chodzi o teatr… To już będzie inna praca. Trzeba będzie mieć do siebie ogromne zaufanie, podporządkowywać zasadom higieny i zdać sobie sprawę, że ten wirus będzie z nami jeszcze przez jakiś czas… Mam nadzieję, że świat koncertowy i teatralny wróci.

Mikołaj Roznerski ruszył właśnie z nowym projektem. Bawi swoich fanów online, wcielając się w postać serialowego influencera Iwo:

Ciesze się, że robimy ten serial i że został zauważony. Działamy internetowo, ale podobno jakaś platforma jest nim zainteresowana. Przywyczajamy widza do naszego poczucia humoru i sposobu grania. #Kwarantanna to trochę sitcom, trochę kabaret.

Czy sceny z serialu wiążą się z tym, co sam sądzi o trwającej pandemii?

Nie nabijamy się z pandemii, ale punktujemy absurdy z nią związane.

Roznerski, mimo bycia influencerem, nie rozumie publicznych wojen, do których często dochodzi w show-biznesie. Ostatnio, jak sam przyznał, został zaatakowany przez pewną pisarkę, chociaż nigdy nie widział jej na oczy. Obrażała go ona w mediach bez żadnego powodu. Jak na to zareagował?

Nie wdałem się w kłótnię, bo nie tak zostałem wychowany. W takich sytuacjach lepiej jednak zachować kulturę i i klasę. I wrzucić na luz.

Warto posłuchać Mikołaja.


Mikołaj Roznerski w kuchni

Mikołaj Roznerski w kuchni

Mikołaj Roznerski

Mikołaj Roznerski

Mikołaj Roznerski, Adriana Kalska

Mikołaj Roznerski, Adriana Kalska

Dodaj komentarz

Zobacz również

Może Cię zainteresować

Najczęściej czytane dziś

×