Szukaj

Mikołaj Roznerski jest rozgoryczony po rozstaniu? Seksowny aktor KOŃCZY z kobietami!

Mikołaj Roznerski

Mikołaj Roznerski nie chce więcej związków

Mikołaj Roznerski nie ma szczęścia do kobiet. Jego związek z Olgą Bołądź nie wypalił, a wielka miłość, która narodziła sie między nim, a Marceliną Zawadzką, przegrała z napiętym grafikiem, harmonogramem w pracy i ogólnym natłokiem obowiązków. Nie mieli się kiedy widywać, nie mieli dla siebie czasu i koniec końców podjęli decyzję o rozstaniu. Teraz smutna Zawadzka nagrywa na Instagramie przygnębiające filmiki, a Mikołaj… kończy z kobietami!

TYLKO U NAS! Była partnerka Mikołaja Roznerskiego dosadnie o relacjach z Marceliną Zawadzką. Tak nie wygląda przyjaźń…

Jak donosi Fakt,  Mikołaj jest ponoć bardzo rozgoryczony miłosnymi niepowodzeniami, a ostatni zakończony porażką związek utwierdził go w przekonaniu, że nie warto tracić czasu na kobiety. Informator tabloidu jest o tym przekonany:

Kobiety go mocno rozczarowały, a on każde uczucie traktował bardzo poważnie i wierzył w miłość do grobowej deski. Na razie nie chce wchodzić w nowy związek – wyjawiło źródło gazety

Nic dziwnego, że Roznerski nie chce wchodzić w związek, skoro właśnie zakończył poprzedni z powodu braku czasu. Mamy jednaj nadzieję, że nie porzuci kobiet na dobre i za jakiś czas znajdzie dla siebie partnerkę idealną.

Marcelina Zawadzka przeżywa rozstanie z Mikołajem Roznerskim? Nagrała smutne wideo

Wiemy dlaczego Marcelina Zawadzka i Mikołaj Roznerski rozstali się! „Stwierdzili, że mają dosyć”

TYLKO U NAS! Była partnerka Mikołaja Roznerskiego dosadnie o relacjach z Marceliną Zawadzką. Tak nie wygląda przyjaźń…


Lubisz Mikołaja Roznerskiego?

×