Szukaj

Mikołaj Roznerski pochwalił się wypasioną bryką. Internauta: „A myślałem, że rozmiar nie ma znaczenia”

Mikołaj Roznerski - auto

Mikołaj Roznerski - auto

Mikołaj Roznerski podzielił się na Instagramie zdjęciem z pięknym samochodem. Pod postem pojawiło się mnóstwo komentarzy. Co piszą internauci?

O Mikołaju Roznerskim kolorowa prasa ostatnimi czasy pisze głównie w kontekście jego związku z piękną koleżanką z planu Adą Kalską. Tworzą parę zarówno w serialu M jak miłość, jak i w życiu. O ile w przypadku tej pierwszej relacji wiadomo o nich wszystko, o tyle o drugiej aktorzy bardzo rzadko się wypowiadają. Zaręczyli się, ale czy wzięli ślub? Od czasu do czasu media obiegają zdjęcia, które mają być dowodem, że są już mężem i żoną. Jednak tylko oni wiedzą, jak jest naprawdę.

Ich życie to jednak nie tylko związek. Oboje biorą udział w wielu projektach, realizują się zawodowo. Ich uczucie kwitnie, a oni mogą w spokoju zajmować się swoimi pasjami.

Mikołaj Roznerski na zdjęciu z super autem

W piątkowy wieczór Mikołaj Roznerski pochwalił się na Instagramie wypasionym samochodem. Najlepsze jednak w tym wszystkim, że zbudował go sam. Dumny, nie mógł się nie podzielić z fanami. Dołączył do pasjonatów klocków. Uważa, że zajęcie jest relaksujące, odstresowujące i z pewnością wycisza i uczy cierpliwości. Pozuje z Technic Lamborghini Sián FKP 37.

TAK, jestem dużym chłopcem!!!  Myślę, że każdy facet trochę jest. Doskonale wiedzą o tym specjaliści od dobrej zabawy z @legopoland_official, którzy stworzyli zestawy tylko dla
dorosłych! Miałem okazję składać LEGO Technic Lamborghini Sián FKP 37. Ponad tydzień, bo ten model składa się prawie z 4 tysięcy klocków! Jest MEGA realistyczny– w silniku są tłoki, działa układ kierowniczy, są osie, jest manetka zmiany biegów. Naprawdę robi wrażenie. I tak wieczorami dzięki LEGO TECHNIC zamieniałem się w konstruktora super samochodów
Świetna zabawa – odstresowująca, relaksująca, wyciszająca i człowiek się cierpliwości uczy.
No i jest to przedłużenie pasji motoryzacyjnej, bo lubię fury. W serii klocków tylko dla dorosłych LEGO są też zestawy dla miłośników sztuki, architektury, podróży – każdy znajdzie coś dla siebie 🙂 Zapraszam Was do świata LEGO 🙌🏻
#LEGO #LEGOPolska #LEGOTechnic #AdultsWelcome #BudujezLEGO #LEGOdladoroslych,
#LegoPowiedzToGłośno, #BudujZLEGO, #JaTeżBudujeZLEGO

Wielu internautów podziela entuzjazm Mikołaja Roznerskiego. Okazała się, że klocki to nie jest pasja zarezerwowana jedynie dla najmłodszych.

  • Super fura.
  • Ale to musi byc świetna zabawa. Wilekie to auto.
  • A  myślałem, że rozmiar nie ma znaczenia.
  • Też lubię, układam pasjami.

A wy lubicie klocki?


Mikołaj Roznerski i jego auto

Mikołaj Roznerski i jego auto

Mikołaj Roznerski, Adriana Kalska - premiera Asymetrii

Mikołaj Roznerski, Adriana Kalska - premiera Asymetrii

Mikołaj Roznerski - zdjęcie z USG

Mikołaj Roznerski - zdjęcie z USG

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×