Mikołaj Roznerski otworzył się w sieci. Po TAKIM sygnale adoratorki będą do niego waliły drzwiami i oknami!

Mikołaj Roznerski ze świetną wiadomością dla fanek

Mikołaj Roznerski ze świetną wiadomością dla fanek

Mikołaj Roznerski nieźle ucieszył swoje fanki! Po tej wiadomości dopiero zaczną się do niego dobijać. Co przekazał w social mediach?

38-letni Mikołaj Roznerski jest znany z wielu ról telewizyjnych i filmowych. Największy rozgłos przyniosła mu rola charakternego Marcina Chodakowskiego w M jak miłośćChce się żyć, 7 rzeczy, których nie wiecie o facetach, Supermarket, Karbala, Porady na zdrady, Narzeczony na niby, Jak poślubić milionera, Kobiet na sukces, Volta, Gierek – to tylko niektóre produkcje z jego udziałem.

Wzięty aktor uchodzi za niezłego przystojniaka. Ze związku z Martą Juras ma syna Antka. W ostatnich latach łączyło go uczucie z koleżanką po fachu, Adrianą Kalską, z którą gra razem w tasiemcu TVP2. Aktorska para zakończyła swój związek przed kilkoma miesiącami, co potwierdziła Kalska.

Wypowiem się na ten temat raz i ostatni. Tak, to prawda. W połowie grudnia rozstaliśmy się z Mikołajem Roznerskim. Rozstania dla nikogo nie są łatwe. Nasze prywatne drogi się rozeszły, jednak zawodowo nadal będziecie mogli nas oglądać na scenie i ekranie. Bardzo proszę o uszanowanie naszej prywatności – napisała na Instastory, reagując na plotki rozsiewane przez media.

Później tabloidy sugerowały jeszcze, że Mikołaj spotyka się ze znaną tancerką Anną Głogowską.

Sprawiła, że mocniej zabiło mu serce. Mikołaj nie pozuje do fotografii, chcąc chronić prywatność wybranki i jej córki. Na randce w Paryżu wypatrzyli go jednak internauci. „Zapytajcie jej i osób z jej otoczenia, jaka jest prawda” – pisze jedna z fanek. Inna potwierdza, że widziała zakochanych w Mieście Świateł, gdzie nie szczędzili sobie czułości – informowała redakcja tygodnika Dobry Tydzień.

Żadna ze stron oficjalnie nie potwierdziła sensacyjnych doniesień.

Mikołaj Roznerski ze świetnią wiadomością dla fanek

Dziś wysportowany przystojniak zorganizował sesję Q&A, podczas której odpowiadał na pytania followersów na Instastory. Jedna z internautek zapytała go:

Odpisujesz czasem prywatnie?

Fanka otrzymała twierdzącą odpowiedź:

Pewnie, jeżeli znajdę tylko czas, to odpisuję – przekazał aktor.

Jesteśmy pod wrażeniem tego, jaki świetny kontakt z followersami ma Mikołaj, jednak na jego miejscu wstrzymalibyśmy się z podobnymi deklaracjami. Teraz na pewno zostanie zasypany lawiną wiadomości od adoratorek!


Mikołaj Roznerski ze świetną wiadomością dla fanek

Mikołaj Roznerski ze świetną wiadomością dla fanek

Mikołaj Roznerski na plaży

Mikołaj Roznerski na plaży

Mikołaj Roznerski - Premiera filmu „Szczęścia chodzą parami 2”

Mikołaj Roznerski - Premiera filmu „Szczęścia chodzą parami 2”

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×