Szukaj

Mikołaj Roznerski w dzieciństwie wyglądał jak klon Zenka Martyniuka. I to nie tylko ze względu na fryzurę

Mikołaj Roznerski jak Zenek Martyniuk

Mikołaj Roznerski jak Zenek Martyniuk

Mikołaj Roznerski w młodości wyglądał jak Zenek Martyniuk. Podobieństwo aktora do gwiazdy disco-polo było ogromne. Wystarczy spojrzeć na zdjęcie, jakie przystojniak wrzucił na swój profil.

Trudno porównać te dwie kariery. Mikołaj Roznerski jest rozpoznawalnym aktorem, już trzykrotnie nagrodzonym TeleKamerą. O takim wyróżnieniu (póki co) Zenek Martyniuk może co najwyżej pomarzyć przed snem, przeliczając kolejne pliki banknotów za swoje gwiazdorskie występy na Sylwestrach Marzeń i innych imprezach. Z kolei Mikołaj Roznerski zanim zaśnie może oddać się fantazji, że na wielkiej scenie w Zakopanem jest gwiazdą wieczoru i wszyscy czekają właśnie na niego, a nie na Marylę. Albo że wita gości na premierze filmu, którego sam jest głównym bohaterem.

Mikołaj Roznerski wyglądał jak Zenek Martyniuk

Chyba nikt nie ma wątpliwości, że uroda to absolutny atut aktora. I bez wątpienia jego aparycja miała niebagatelny wpływ na werdykt TeleKamer dla najlepszego aktora. Trzecia nagroda dla Mikołaja za rolę w serialu M jak Miłość dowodzi, że zaskarbił sobie sympatię i miłość widzów. Pokonał zresztą w tej konkurencji naprawdę tuzy aktorstwa, więc tym większa jego satysfakcja. Ale najwyraźniej zwycięstwo nie spowodowało, że aktor stracił poczucie humoru.

Roznerski na Instagramie opublikował zdjęcie, które bawi i jego, i fanów:

Zupełnie nie-Instagramowe zdjęcie. A Wy jak dziś się macie? #wspomnienia #1997 #młodość #kiedy #byłem #małym #chłopcem #hej #zawsze #chciałem #golić #się – podpisał zdjęcie Mikołaj.

Zenek Martyniuk w młodości

Zenek Martyniuk w młodości

Nie trzeba było długo czekać na reakcję internautów. Za chwilę pokazały się dowcipne komentarze. A część z nich odnalazła w młodym, 14-letnim Mikołaju klona Zenka Martyniuka.

  • Czy to fryzura na tzw. dywan?
  • Normalnie Zenek!
  • Myślałam, że to Zenek Martyniuk w młodości.
  • Tak z dumą trzymasz tę maszynkę do golenia niczym niedawno Telekamerę. Jak to nasze powody do radości zmieniają się z upływem czasu, prawda?
  • Takie zdjęcia są najfajniejsze i do tego te piękne lata ’90 – pisały fanki.

Też uważacie, że młody Mikołaj przypominał Zenka? Nawet jeśli, to chyba dobrze, że jednak wyrósł na przystojniaka Roznerskiego? Oczywiście, gratulujemy Telekamery.


Mikołaj Roznerski

Mikołaj Roznerski

Mikołaj Roznerski - Instagram

Mikołaj Roznerski - Instagram

Zenek Martyniuk - premiera filmu Kogel Mogel 3

Zenek Martyniuk - premiera filmu Kogel Mogel 3

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×