Szukaj

Mikołaj Roznerski i Adriana Kalska zbierają na wesele. Wkrótce na ich konto wpłynie imponująca kwota

Ślub Mikołaja Roznerskiego i Adriany Kalskiej będzie wydarzeniem nadchodzącego roku. Para aktorów już niedługo powie sobie sakramentalne "tak". Jak będzie wyglądało ich wesele? 
Adriana Kalska i Mikołaj Roznerski

Adriana Kalska i Mikołaj Roznerski

Choć wielu z Was może przypuszczać, że Adriana Kalska i Mikołaj Roznerski poznali się na planie M jak miłość, to wcale tak nie było. Aktorzy znali się dużo wcześniej, ale to właśnie na planie serialu narodziło się między nimi płomienne uczucie. Na ekranie grają zakochanych w sobie do szaleństwa Marcina Chodakowskiego i Izę Lewińską. W TVP2 też planowali ślub, ale plany pokrzyżował im Artur (Tomasz Ciachorowski). Na szczęście w życiu prywatnym nic nie staje im na przeszkodzie.

Zobacz: Adriana Kalska i Mikołaj Roznerski są już po zaręczynach? Patrzymy na dłonie aktorki. I chyba jest coś na rzeczy

Zakochani niedługo staną na ślubnym kobiercu, a do ich zaręczyn doszło podobno podczas ich ostatnich wakacji w Wenecji. Bardziej romantycznej scenerii nie można sobie chyba wyobrazić. Trzeba przyznać, że Mikołaj Roznerski świetnie to zaplanował!

Mikołaj, niczym bohater filmowej komedii romantycznej, uklęknął przed Adrianą, trzymając w dłoniach pierścionek. Jej w pierwszej chwili z wrażenia odjęło mowę. Ale gdy odzyskała głos, bez wahania powiedziała: tak – przyznał jakiś czas temu informator Twojego Imperium.

Zobacz: Kalska i Roznerski w „Pytaniu na śniadanie” o związku, kłótniach i nowych odcinkach „M jak miłość”. Tak wiele jeszcze nie zdradzili

Tymczasem w dzisiejszym wydaniu Super Expressu czytamy, że zakochani właśnie zbierają na wesele. Jak donosi tabloid to między innymi dlatego Roznerski przyjął kuszącą ofertę reklamowania perfum. Aktor został polskim ambasadorem marki Carolina Herrera.

Za reklamowanie swoją twarzą wspomnianego zapachu aktor zgarnął 250 tysięcy złotych. Na wesele powinno wystarczyć – czytamy w Super Expressie.

Podana kwota za przyjęcie dla weselnych gości wydaje się i tak wygórowana. Szczególnie, że Adriana Kalska i Mikołaj Roznerski marzą o kameralnym przyjęciu w gronie najbliższej rodziny i przyjaciół.

Zobacz: Jedno zdjęcie z planu „M jak miłość” wywołało prawdziwą burzę w sieci! Aktor musiał zabrać głos. Czy na to liczyli fani serialu?


Adriana Kalska i Mikołaj Roznerski – PANI, gala 30-lecia magazynu

Adriana Kalska i Mikołaj Roznerski – PANI, gala 30-lecia magazynu

Mikołaj Roznerski i Adriana Kalska – PANI, gala 30-lecia magazynu

Mikołaj Roznerski i Adriana Kalska – PANI, gala 30-lecia magazynu

Mikołaj Roznerski oświadczył się Adrianie Kalskiej! Kiedy ślub gwiazd

Mikołaj Roznerski oświadczył się Adrianie Kalskiej! Kiedy ślub gwiazd "M jak miłość"?

Dodaj komentarz

Zobacz również

Może Cię zainteresować

Najczęściej czytane dziś

×