Adriana Kalska rozgrzewa Mikołaja Roznerskiego gorącym pocałunkiem! Na takie sceny ich fani czekali bardzo długo

Adriana Kalska i Mikołaj Roznerski

Adriana Kalska i Mikołaj Roznerski

Mikołaj Roznerski i Adriana Kalska rozstali się kilka miesięcy temu. Byli partnerzy nadal jednak razem pracują. Teraz czekają ich bardzo gorące sceny. Fani będą zachwyceni. 

Mikołaj Roznerski i Adriana Kalska długo byli jedną z najpiękniejszych par w show-biznesie. Zakochani poznali się na planie serialu M jak Miłość. Tam scenarzyści połączyli ich w parę. Długo nie trzeba było czekać na to by przystojny aktor i piękna aktorka przenieśli uczucie z planu do życia prywatnego. Ich relacja miała się doskonale przez 4 lata.

Niestety kilka miesięcy temu pojawiły się plotki o ich rozstaniu, które po serii doniesień potwierdziła Adriana Kalska w krótkim oświadczeniu. Gwiazda nadal nie chce komentować tego, co między nimi zaszło.

Nie będę nic więcej komentować, bo jasno wyraziłam się na swoim Instagramie. Proszę o uszanowanie mojej prośby – powiedziała reporterce Jastrząb Post.

Rozstanie w życiu prywatnym jest dla aktorów o tyle trudne, że w serialu nadal grają kochające się małżeństwo, które nie szczędzi sobie czułości. Scenarzyści przygotowali dla nich gorącą scenę.

Adriana Kalska i Mikołaj Roznerski w gorącej scenie

Adriana i Mikołaj grają w M jak Miłość małżeństwo Chodakowskich. Ich bohaterowie mają na swoim koncie wiele kryzysów, z których udało im się wyjść obronną ręką. Razem wychowują też dwoje dzieci, a scenarzyści dbają o to, by w ich wątku nie brakowało gorących scen. Po rozstaniu może to być dla nich nie lada problemem. Nie patrząc na zawirowania w ich życiu prywatnym będą mieli do odegrania w serialu wyjątkowo trudny moment.

Ich wybuch miłości fani serialu zobaczą w 1660 odcinku, w którym Mikołaj Roznerski zaprezentuje się prawie jak go Bóg stworzył! Jak udało nam się dowiedzieć, grany przez niego Marcin postanowi morsować. Mężczyzna rozbierze się więc do samych bokserek i bez chwili wahania wskoczy do lodowatego jeziora. Wszystko to na oczach jego ukochanej Izy. Kobieta będzie pod wrażeniem jego odwagi. Po wszystkim otuli go kocem, wręczy mu kubek z ciepłą herbatą, a by tego było mało, spróbuje rozpalić gorącym pocałunkiem – czytamy w Fakcie.

Wygląda na to, że byli partnerzy nie unikną takich scen na planie. Zapewne może im to sprawiać dodatkową trudność po rozstaniu. Jednak Mikołaj i Adriana są profesjonalistami i podejmują się nawet najtrudniejszych wyzwań, by zadowolić fanów telenoweli. Lubicie serialowych Izę i Marcina?


Mikołaj Roznerski rozebrał się i wskoczył do wody

Mikołaj Roznerski rozebrał się i wskoczył do wody

Mikołaj Roznerski rozebrał się i wskoczył do wody

Mikołaj Roznerski rozebrał się i wskoczył do wody

Mikołaj Roznerski rozebrał się i wskoczył do wody

Mikołaj Roznerski rozebrał się i wskoczył do wody

Komentarze

 • Monika pisze:

  Też uważam że stać go na kogoś lepszego. Napewno znajdzie tą jedyną. Od początkuwiedziałam że Ada nie dla niego

 • Gość pisze:

  Przecież chłopy nie mają uczuć. Tylko pociąg fizyczny ich trzyma.

 • Gość pisze:

  Widać zazdrość w oczach Mikołaja, cierpią oboje…

 • Gość pisze:

  Ja też bardzo ich lubię

 • Gość pisze:

  Pamiętam jak on pożerał oczami Adriannę w programie Twoja twarz brzmi znajomo. Wyglądała obłędnie. Też ją pożerałem.

 • Gość pisze:

  Ja bardzo ich lubię, i życzę z całego serca, by do siebie wrócili i znów się pokochali. Nie umiem tego wytłumaczyć, ale czuję to całą sobą, że oni są dla siebie stworzeni.

  • Gość gosc pisze:

   Bo to prawda. Niech on sie zastanowic traci piekna, madra utalentowana partnerke.. Chyba ma bielmo na oczach.. Bedac nia nie patrzylabym w jego Strone. Stac ja na innego faceta…

  • Gość pisze:

   W serialu jako para są super, ale poza serialem nie. Stać ją na kogoś lepszego i niezakłamanego.

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×